Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз с ново МПС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз с ново МПС

    Здравейте Колеги,Вече съм собственик (благодарение на бащата) на Шкодилак. Изневерихме на марката, но пък съм доста радостен.Държахме да имаме бубу с малък двигател и те го те - 1.2 12в бенз.Мой приятел ми направи предложение на което не можахме да устоим
    Прикачени файлове
    Skoda AMfabia 1.2 12v
    exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

    #2
    Е често да си Ви вози със здраве, много километри и да са все безаварийни.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Живи и здрави и безброй безаварийни километри с икономичното бижу.
      Manowar - Татко
      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

      Коментар


        #4
        Честито! Със здраве да я караш
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          Честито!Сподели как е разхода, че аз да не те разочаровам, ама хич не бях доволен от градския разход точно на такава шкода.
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар


            #6
            Честито ! Няма да те отказвам от живота още с мнения за тая кола,дано не го разбереш по трудния начин ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Princo написа:
              Честито ! Няма да те отказвам от живота още с мнения за тая кола,дано не го разбереш по трудния начин ...
              +1А иначе честито!
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                #8
                Честито, колега!Комшията ми има Фабия със същия мотор, само че седан версията. Произведена е 2006 г. и той я купи чисто нова през същата година. Сега е на около 100 000 км.Понеже сме комшии имам някакви наблюдения над тази кола. Трицилиндровият мотор се справя учудващо добре със стръмните планински пътища в Родопите. Много е тих - мърка като котка. Окачването е много здраво (може би защото е заводското) - кара я по разбити пътища и все още от нищо не се оплаква.Имаше и няколко проблема. Докато беше в гаранция му изгоря едната бобина. След това прави доста сериозен ремонт по двигателя - сменя главата, имаше загуба на компресия. Майсторът му бил казал, че или е от прегряване, или от кофти бензин - не беше я прегрявал. Така че не зареждай от съмнителни места.Освен това "майсторите" от ЕураТек му бяха сложили масло 10w40 и зимата му работеше като дизел.Като цяло колата е много добра.
                Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

                FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

                Коментар


                  #9
                  wwalker написа:
                  Честито!Сподели как е разхода, че аз да не те разочаровам, ама хич не бях доволен от градския разход точно на такава шкода.
                  Моят се движеше от 12 до 5 , според настроението на задкормилния механизъм А иначе честито колега , само не прави грешката да я караш в Еуратек.
                  Brava 1.6 ELX

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на всички за пожеланията.Количката е гледана от човека и я даваше само за приятели... затова и на мен се "зарадва", че я продава.Реални са и км. 101к, засега за разход не мога да говоря при положение, че не е карана почти Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Като почне да се вози по стабилно и ще си проличи и разход и грешка или не
                    Skoda AMfabia 1.2 12v
                    exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                    Коментар


                      #11
                      За фиатския форум няма криза - всеки ден тема за нова кола :D И (случайно или не) 90% не са ФИАТ-и
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #12
                        "Дай боже всекиму" нова кола, както се казва Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 ! Много безопасни и безпроблемни километри да направиш с Шкодретото!
                        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                        http://www.keepfighting.ms

                        Коментар


                          #13
                          Честито на колегата!И да, форумът изтрещя с нови автомобили :D

                          Коментар


                            #14
                            Само да не е с 1.2 HTP мотора. четох че на него лагери на колянов вал се сменяли само в завода.Един френд таксиджия с такава на около 220 000 3 пъти и беше правил основен ремонт. Вярно че караше на метан, ама клапаните хич ги нямало.
                            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                            FIAT БРАВО 1.2 16v
                            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                            Коментар


                              #15
                              И не е зле да провериш състоянието на веригата. Поло със същия двигател на 130 000 км разтеглена верига, счупен успокоител, изкъртени два от водачите който са завити в блока и на които се закрепва успокоителя. Пораженията по блока бяха много сериозни. Чуват ли се разни шумове от към веригата свали капака и я провери задължително.

                              Коментар

                              Working...
                              X