Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътна помощ/ репатрак от Обеля 2 до Казичене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пътна помощ/ репатрак от Обеля 2 до Казичене

    Здравейте колеги. За края на седмицата ще ми трябва пътна помощ или репатрак или нещо, каквото и ще да е да докарам едно Браво от Обеля 2 до Казичене. Колата е с челен удар, но останах с впечатлението че не е увредено окачването. За контакти тук, на ЛС или на 0887192949/ 0890192949- Тони. Подсигурявам една 20-ка нафта при желание.
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    #2
    колега, за да се движи на рапатрак трябва да има всички документи като на кола в движение. Ако ги има, дават се рапатраци под наем по принцип, ако имаш с какво да я изтеглиш. Иначе- платформа, мисля, че ако поровиш за 30-40 кинта ще намериш платформа.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Документите са на ред. Не знам само гражданската дали е валидна все още.
      Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
      Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

      Коментар


        #4
        Вместо да даваш 20л. нафта за 50лв. по добре дай 30-40лв за рапатрак в София
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Не е нужно да има гражданска колата за репатрака.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            pecata написа:
            Не е нужно да има гражданска колата за репатрака.
            Задължително е, ако колата стъпва на земята.
            S_BANKOV написа:
            Вместо да даваш 20л. нафта за 50лв. по добре дай 30-40лв за рапатрак в София
            По принцип в рамките на града пътната помощ е 50+лв без оглед на километрите. В този случай се падат доста километри и може дори и повече да искат.А, за да предлага 20-на литра нафта, това означава, че нафтата не е купена легално от бензиностанция, логично е.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Нафтата не е от бензиностанция :DПътна помощ ще е доста над 50 лева за тия километри.
              Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
              Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

              Коментар


                #8
                Ми по миналата година от края на ломското до обеля до кат ми зеха 40 лв. И то при положение че не беше мой човек.За 50 лв ще се навие някой криза е.
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #9
                  Колата може ли да се движи на собствените си колела? Колко му е да я дръпнем набързо... Е, би било добре да завива и да спира също със собствени системи. Кръщавана нафта не пия, ама виж - 5 кила ракия и 10 овчарски салати - веднага ги споделям с форума.

                  Коментар


                    #10
                    Моята сичко лапа,от евтин дизел до олио та дори и горяло масло Само дето ще съм в София чак на 17ти.

                    Коментар


                      #11
                      Днеска ще поговоря с момчето та да видя те като са я докарвали как е била на ход, спирачки а-у.
                      Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
                      Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

                      Коментар

                      Working...
                      X