Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Windows 7 не разпознава телефон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Чудно аз защо нямам проблеми с нито един уиндоус. Я се пробвай на друг компютър, преди смело да се метнеш на преинсталациите. Оня ден го гледах на живо тоя Galaxy Note 2 - прилича ми на дизайнерска дъска за хляб...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      Утре като се прибера ще го пробвам на щайгата с XP, но до колкото знам ще ми трябва windows media player 10 или по-нова версия и как ще го свалям с мобилния нет (нямам в момента друг)... Направих и hard reset на телефона, пак нищо. Почти 100% сигурен съм, че е от уина. Щом смяна на кабели и хард ресет не помогнаха... Последните драйвери за самсунг телефони не успяват да се инсталират, всеки път пропада инсталацията, затова съм сложил предпоследната версия.
      Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

      Коментар


        #18
        Стрелок написа:
        Утре като се прибера ще го пробвам на щайгата с XP, но до колкото знам ще ми трябва windows media player 10 или по-нова версия и как ще го свалям с мобилния нет (нямам в момента друг)... Направих и hard reset на телефона, пак нищо. Почти 100% сигурен съм, че е от уина. Щом смяна на кабели и хард ресет не помогнаха... Последните драйвери за самсунг телефони не успяват да се инсталират, всеки път пропада инсталацията, затова съм сложил предпоследната версия.
        А аз като взех S Advance се прибрах, изкарах дейта кабела и го включих в компа. Разпозна се веднага, обнови квото имаше да обновява KIES-a и всичко е 6. Вероятно твоят Windows 7 е много засран, вземи си изтегли такъв, който е MSDN - т.е. да не е пипан от никой за кракване/хакване или подобряване.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          Прав си колега. Днес го свързах с компютъра със XP и на секундата го разпозна, но като фотоапарат. Инсталирах драйверите за всички самсунг телефони, рестартирах и воала. Лаптопа утре или в петък ще го преинсталирам...
          Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

          Коментар

          Working...
          X