Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докато умните се наумуват, лудите се налудувахме!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Честито!!! И аз се оглеждах, ама за 2.4 ЖТД-то, щото както казва snake тази кола иска и ГО, и данък, и каско... бих добавил и собствена бензиностанция... Ама само за бензин и масло пари да даваш!!!Ама много ми е голяма и широка на мене... не че е кисело гроздето... и се отказах... Иначе Босе-то с 19 колони вътре сигурно е лудница!!!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #32
      Еееееееее куме,куме.Направо и мене ме изненадваш приятно.Да сте си живи и здрави и да си джиткате доволно с новата ....Надявам се в най-скоро време да се повозя на лимузината.Милион километри щастливо возене.Деба няма да я вземеш преди да се оженя да ме караш с нея ами с некви меркели да съм на сватбата.Нищо.Един метан и си ти.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #33
        Великолепна е, Ванка! Със здраве да си я караш, много се радвам

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #34
          Честито, колега! Само радост, удоволствие и полза да ти доставя! :D
          Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

          FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

          Коментар


            #35
            Честито, Ванка!Много и безаварийни километри а като се видим
            Не всичко което има две бузи ......... е лице.

            Коментар


              #36
              Тези ланчии винаги страшно са ми харесвали...а тази с 3.2...V6...звяр...честита да ти е и само хубави мигове с нея ))
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #37
                Признавам си, че не съм дал отчет за Волвото, но искрено се надявам, след 2-3 седмици подробно да споделиш впечатления от тази невероятна каляска!!!

                Коментар


                  #38
                  Честито за колата и най - вече за двигателя......тва го казвам така, защото колата не е от тези дето ми допада и е автомобил за хора с точно определен вкус - колега в сервиза има такава, макар и с дизеловия 2.4.......окачването е излишно натруфено, може би защото и колата е тежка, не коментирам каква цена е.........горещо ти препоръчвам да пазиш двигателя като зеницата на окото си, защото ако нещо му се случи, може би ще ти е по изгодно да продадеш колата на части......Смяната на агренажа и ролките му си е цифра, но също е силно препоръчително да се направи, клапано дори за 3.2 се намират изключително трудно и са диви цени......И тоя дето ще ти го прави в СФ е силно желателно да има пети за валовете, иначе вероятноста да не ти я зацепи както трябва е повече от 70%.......Леки и безаварийни........
                  Alfa 156 2.0 TS
                  Alfa 156 20VTurbo
                  Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                  Locost TF1 3.0V6

                  Коментар


                    #39
                    =Rudi= написа:
                    Расход топлива в городе 22.7 л/100 км. Ужас!
                    След като Ванката ме повози малко за да ми покаже как върви, средния разход отиде даже мааалко по-нагоре - прехвърли 23. Но все пак това не е кола за из града, а и лимузина се кара спортно в изключително редки случаи.С темпомат на магистралата пада под 10/100. Тъй че с едно АГУ ще си е съвсем прилично - не повече от Капата.Мен също ме притеснява леко цената на ремонтите, но и аз натам съм тръгнал.

                    Коментар


                      #40
                      Честито! Голяма красавица! Само весели емоции и много километри с нея ти пожелавам!
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #41
                        Страшна кола, честито!

                        Коментар


                          #42
                          Много арна, бе, Иване!Честито и много безаварийни километри ...
                          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                          Коментар


                            #43
                            Браво бе пич, ти направо ме разби Да си я караш с кеф, с много здраве и късмет и само попътен вятър.Ванка, като тръгна да се женя официално/ да не дава Господ/, ще те помоля да ме возиш ти.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #44
                              S_BANKOV написа:
                              Ванка, като тръгна да се женя официално/ да не дава Господ/, ще те помоля да ме возиш ти.
                              Мчи аре де, стига си живял в грях пред Бога :D Отиването с Тезис пред олтара обаче ще те опрости
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар


                                #45
                                Наистина уникален автомобил, ако може така да се каже, още повече като знам от какво слизам.Прави ми впечатление, че разхода докато не се вдигне температурата на 90 градуса си стои закован на 23,8. Днес средния ми разход по комп. беше 16. Не знам какво да кажа, още съм в еуфория.
                                Manowar - Татко
                                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                                Коментар

                                Working...
                                X