Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докато умните се наумуват, лудите се налудувахме!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Браво бе, направо ме срази!С такава бясна проява на смелост!Да ти е честита и освен за масло и гориво, за друго пари да не даваш!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      ЧЕСТИТО! Само безаварийни!
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #18
        Докато умните се наумуват, лудите се налудувахме!

        Юхууууууууууууууу...................на хубав човек - хубава кола !!!!!!!!!!!!!!!Честито , кептън !!!!!!!!!!!!!!!!!!
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #19
          Честито !
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #20
            Те това е!Честито!!!
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #21
              Айде пак честито

              Коментар


                #22
                Честито и много безаварийни зад волана на този респектиращ автомобил! Дано му насмогнеш на гориво, защото числата са стряскащи : Lancia Thesis 3.2 V6 230hp А на тази кола и ГО ще е цифра, и данъкът, и обслужването...
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #23
                  Айде уби коча с лопатата дет се вика.Честито и следващия път като идваш в Казанлък да не ме забравиш ,че и да ме повозиш.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #24
                    Ха честито де!Безаварийно да я караш!А ние още умуваме

                    Коментар


                      #25
                      След като я видях на живо и се повозих, fihi, завиждам ти още повече, мен! Да ти носи само удоволствие тази красавица! Честито!
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар


                        #26
                        van_dal написа:
                        Страшна кола, честито адаш! Учуден съм, че цените им за близо година са паднали почти двойно. Само си предствям какъв кеф е в тази лимузина!
                        Не е точно така, тези със стария 2.4JTD е нормално да са на такава цена (~4000). Виж цените на 2.4 20V JTDm 175hp - почти не са паднали.Иначе колата на fihi наистина е страхотна, особено с този 3.2 V6. Много безаварийни километри! :D
                        1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                        Коментар


                          #27
                          Малиии, наистина хвърли бомба у форума! Много шик италианка си си взел! Само да те радва и да не ти изпразва (много) джоба!...мен би ме стреснал и спрял само един ред от описанието в сайта:Расход топлива в городе 22.7 л/100 км. Ужас!

                          Коментар


                            #28
                            Кумееееее,айде честита ти придобивка. Много безаварийни километри и само хубави емоции, и да я разходиш до Зарата да я видим наживо. Красавица!!!

                            Коментар


                              #29
                              Честито!!!. Със здраве да си се развозваш къде ти акъл поиска. Много безаварийни и приятни километри

                              Коментар


                                #30
                                Честитоооо!!!!!!! Аз не посмях да направя такава стъпка, въпреки че ми се искаше. За това - с Волво.Безаварийни километри

                                Коментар

                                Working...
                                X