Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за автоколони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за автоколони

    Здравейте колеги, имам едно питане към тези който са сменяли предни колони . Тей като предната ми колона едната се издъни , имам едни елипси Sony - XS-F 6924 въпроса ми е да ли мога да ги събера от пред на мястото на издънените .П.С. http://www.pazaruvaj.com/avtokoloni-...924-p14502994/ и http://www.sony.co.uk/support/en/pro...specifications за да добиете представа какви са колонитеГрешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Не би мирно стояло , не би чудо видяло .....

    #2
    Оригинално на браво, отпред тонколоните са с размер 5х7 инча. Тези сонита са 6х9. Без преправяне няма да стане.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      При Мареа положението е същото. Ако някой е вградил по-големи без да си личи отвън нека да сподели.
      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

      Коментар


        #4
        Моите са 6"х9" и си паснаха без проблем в гнездата на вратите.Отворите за захващане са под формата на дъга и дори видийте са в оригиналните отвори.
        Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
        ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

        Коментар


          #5
          iliyan написа:
          Моите са 6"х9" и си паснаха без проблем в гнездата на вратите.Отворите за захващане са под формата на дъга и дори видийте са в оригиналните отвори.
          Сигурен ли си? Четох доста из форума и доста народ разправя, че не се събират и само това ме е спирало до сега да не ги сменя, че 5х7 не са ми падали добри.
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            #6
            Не е сигурен, напротив в огромна грешка е . Иначе имате вариант да пробвате с кръгли говорители с размер 6,5’’ или 16см пасват перфектно и без преходници захващат се само на 3 места

            Коментар


              #7
              Извинявам се за грешката-6"х8" са.
              Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
              ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

              Коментар


                #8
                Аз си сложих Hertz 5x7 станаха с малко рязане на някаква като пластмаса ...... но ги хванах само на 3 места и не влязоха много лесно да подчертая ..
                Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                Коментар

                Working...
                X