Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електронен фиш мнения.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    style34 написа:
    Това на коя дата се случва?
    На 28.03. 2013 някъде към 11:30ч.Първоначалната ми идея беше да спра и да слезна да ги снимам фронтално, но като се връщах за да ги щтракна видях че има знак спирането забранено и можеше да ме олепят и за това.
    Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
    2000г.
    Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

    Коментар


      #17
      Снима явно. От VW форума:
      Айде и аз с честитка от мобилна камера(спряла) на метростанция Мусагеница!Минал съм само с 17км/ч отгоре Фиша е 50 лв. с отстъпката 35
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #18
        Бяха си с радар с камера. Някои знае ли колко време им трябва за да изпратят фиша?
        Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
        2000г.
        Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

        Коментар


          #19
          Mupo написа:
          Ако си се движил с до 55км/ч, не можеш да се притесняваш. За повече километри, не можеш да питаш, как да се отървеш. Извод - карай с 50км/ч или 55км/ч макс. Просто е ...
          Момци, придържайте се към ограниченията, завчера на пешеходна пътека счупиха крака на майка ми, за нас няма как да не е неприятно и голям проблем, но за причинителя в никой случай не е по-различно. Предпазвайки другите предпазвате и себе си. Ограниченията са сложени ненапразно.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #20
            Съжалявам за майка ти, но аз няма случай да не съм спрял на пешеходна пътека, когато има хора. Случаят специално с този булевард е друг.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #21
              Обжалвай, ама да не забравиш да кажеш какво е решението на съда? Иначе - не знаеш колко е ограничението, не знаеш с колко си карал, бързаш, но се връщаш да ги снимаш... Не е ли малко "Кой ми сра в гащите?"?

              Коментар


                #22
                Айде. Ей сега ще ти обяснят какъв опасен престъпник си. Изверг.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #23
                  Ако 15 човека се изредите да го напишете - все тая. Това не променя факта, че на 5 метра има изход от станцията, на 8 - асансьор за инвалиди, а самото място като цяло е мост и може да се хвърлиш от него. Случвало ли ти се е така докато си караш, да скъсаш шарнир, носач, гума, такива неща, които правят тоя тон ламарина неуправляем? Знаеш ли колко е разликата в енергията на кола, която се движи с 50 и с 80? Нема проблеми, всеки си гледа от камбанарията. Като те снимат куките - какви големи боклуци са, мишоци, крият се, тоя закон е тъп, онова ограничение е малоумно... Ама като те блъснат, или блъснат твой роднина на улицата - изведнъж става обратното - що не сложат там един светофар, що оня е карал там с ъс 70, а не с 40... Заблееш се в касетофона да си пуснеш друга МП-3-ка, през това време от скришното място вместо патрулка - има дете, което си играе с топка, топката отива на улицата, а детето - по нея. Ходи обяснявай после, че там пътят бил прав и че куките се крият незаконно на майката на това детенце... Айде да не дава Господ. Ама тея неща стават ей така за по-малко от секунда. Връщане назад - няма. Пак да кажа на автора - ако смяташ, че си прав - газ към съда и обжалвай до дупка. Ама после да ни кажеш.

                  Коментар


                    #24
                    Никой не оправдава колегата.Ако е карал с над 55км/ч ще си плати глобата и толкова.Но просто не е нормално да се крият по храсти и кьошета,да няма табели за наличие на камери и т.н.Съвсем обективно си разискваме въпроса
                    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                    Коментар


                      #25
                      Никога не съм казвал че не знам колко е ограничението. Там няма знак което значи че е 50. Не съм казвал и че бързам. Вероятноста там да ти изкочи някой е много по малка отколкото на околовръсното или на цариградско кадето ограничението е 80. Нито се оправдавам нито имам намерение. Идеята ми е като те глобяват да спазват правилата. Ако аз се паркирам като тях какво ще ми се случи?????? Даже все още нямам фиш. Някои колеги ме обявиха вече за "престъпник". Ако не ме мързеше и имах време мога и златен талон да взема.
                      Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
                      2000г.
                      Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

                      Коментар


                        #26
                        ogi28b написа:
                        Ако 15 човека се изредите да го напишете - все тая. Това не променя факта, че на 5 метра има изход от станцията, на 8 - асансьор за инвалиди, а самото място като цяло е мост и може да се хвърлиш от него. Случвало ли ти се е така докато си караш, да скъсаш шарнир, носач, гума, такива неща, които правят тоя тон ламарина неуправляем? Знаеш ли колко е разликата в енергията на кола, която се движи с 50 и с 80? Нема проблеми, всеки си гледа от камбанарията. Като те снимат куките - какви големи боклуци са, мишоци, крият се, тоя закон е тъп, онова ограничение е малоумно... Ама като те блъснат, или блъснат твой роднина на улицата - изведнъж става обратното - що не сложат там един светофар, що оня е карал там с ъс 70, а не с 40... Заблееш се в касетофона да си пуснеш друга МП-3-ка, през това време от скришното място вместо патрулка - има дете, което си играе с топка, топката отива на улицата, а детето - по нея. Ходи обяснявай после, че там пътят бил прав и че куките се крият незаконно на майката на това детенце... Айде да не дава Господ. Ама тея неща стават ей така за по-малко от секунда. Връщане назад - няма. Пак да кажа на автора - ако смяташ, че си прав - газ към съда и обжалвай до дупка. Ама после да ни кажеш.
                        Аз си сменям песните от волана.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #27
                          Не си спомнях дали го пусках като тема, но имаше статия че лесно падат в съда електронните фишове.http://www.bulgariautre.bg/2013/04/0...fishove_na_kat

                          Коментар


                            #28
                            chaki написа:
                            Там ограничението ако не се лъжа е 50км/ч.
                            -----------------
                            Mupo написа:
                            А ти с колко км/ч се движи?
                            chaki написа:
                            Там е работата че не знам.
                            -----------------
                            chaki написа:
                            Никога не съм казвал че не знам колко е ограничението. Там няма знак което значи че е 50. Не съм казвал и че бързам. Вероятноста там да ти изкочи някой е много по малка отколкото на околовръсното или на цариградско кадето ограничението е 80.
                            Значи не мога да чета. Извинявай, не съм те разбрал, че си сигурен за ограничението. То хем е "ако не се лъжеш", хем "никога не си казвал, че не знаеш". Да, вярно е - не си казвал, че не знаеш. Каза "ако не се лъжеш". Различно е. Извинявай. Съди ги, прав си.

                            Коментар


                              #29
                              Аз ся малко ще обърна темата, ама... по тротоарите трябва да се забрани да се качват коли, пък било то и полицейски. От една страна - щом си карал бързо и са те щракнали - ще плащаш, законът трябва да се спазва, за да няма "ама аз не исках"От друга страна - законът трябва да се спазва, особено от полицаите - затова, ако мислиш че си прав, имаш пълното право да обжалваш (ако не си - пак може, разрешавам )
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                #30
                                Оги, както чета цитатите, които си посочил, излиза, че колегата предполага ограничението на скоростта да е 50 км/ч, но не е погледнал с каква скорост е карал

                                Коментар

                                Working...
                                X