Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електронен фиш мнения.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Електронен фиш мнения.

    Здравейте, преди няколко дни на булевард Марко Семов , точно при метро станция Мусагеница посока раковата май ме снимаха с камера монтирана в кола на КАТ. Както се вижда от снимката са се скрили добре. Там ограничението ако не се лъжа е 50км/ч. Като ги видях вече беше късно, но врътнах едно кръгче и се върнах да ги снимам. Въпросите ми са: 1. Имат ли право да спират така върху тротоар и да се крият. 2. Не са ли в нарушение на ЗДП където пише:ГЛАВА 5 ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА СЛУЖБИТЕ ЗА КОНТРОЛ.Чл.165 Ал. 2 т. 7 а именно: Обозначават места за контрол по спазване на правилата за движение за всички участници в движението,като поставят пътни знаци и техника за видео наблюдение; контрола се осъществява само в обхвата на видео наблюдението. ( В този участък няма никакви знаци за контрол на скороста или видеонаблюдение.) Ако някой се е зблъсквал с подобна ситуация нека да даде мнение. Почти по същия начин се крият и на околовръсното при магазин Йкея на спускането от моста посока Горубляне. Спират в локалното което идва от кръговото под моста в самия край на мантинелата и снимат в гръб. Внимавайте.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
    2000г.
    Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

    #2
    А ти с колко км/ч се движи?

    Коментар


      #3
      Там е работата че не знам. Тъкмо бях изпреварил друга кола и се върнах в дясната лента и ги видях с периферното зрение.
      Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
      2000г.
      Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

      Коментар


        #4
        Ако си се движил с до 55км/ч, не можеш да се притесняваш. За повече километри, не можеш да питаш, как да се отървеш. Извод - карай с 50км/ч или 55км/ч макс. Просто е ...

        Коментар


          #5
          А и са станали едни бързаци с тия фишове..,чак не е за вярване.Колегата го щракнаха миналият петък край Сливен,а честитката я получи в Бургас във понеделник. Явно са почнали и събота и неделя да обработват снимки.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            Е ся тука 2 страници ще ти обясняват колко лош шофъор си като не спазваш ЗДП,колко не е морално превишаването на скоростта и т.н ...По темата:Може и да ти отпадне акта,щом са стояли така скрити,принципно,нямат право ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Те нямат право да стоят паркирали насрещно с/у движението на магистралата, но на кой ли му пука.
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #8
                ФЕРАРИСТ написа:
                Те нямат право да стоят паркирали насрещно с/у движението на магистралата, но на кой ли му пука.
                Те на много неща нямат право,но продължават да си ни гърбят порядъчно ...
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Princo позволи ми да не съм съгласен. Изолираме всичко и оставяме този случай. Имаш ли право да караш с анд 50км/ч в населено място? Имаш и още как. Как се регламентира това - с фиш или глоба. Всеки може да кара с над 50км/ч, морално право е заместено с парично право. Колегата е задминал някой, който се е движил неадекватно. Ако е било с над 50км/ч, глоба фиш и т.н. Ако е било с до 50км/ч нищо. Няма защо да се притеснява

                  Коментар


                    #10
                    Там по принцип е безконфликтен участак , няма пресечки, от ляво е метрото и всички карат по бързо. Кой знае колко народ саизгърмели. Ето няколко статии като последната е от вчера.http://www.168chasa.bg/Article.asp?A...icleId=1887448
                    Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
                    2000г.
                    Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

                    Коментар


                      #11
                      Там минавам с едно 90 всеки път. Има перфектна видимост, рядко има хора и всички карат там така. Ужас. Дано не са те снимали, че и мен. Да кажеш ако получиш честитка.
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #12
                        Най вероятно ще получа. Колата е служебна и на адреса на който е регистрирана фирмата няма никой. Не знам кой ще получи честитката.
                        Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
                        2000г.
                        Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

                        Коментар


                          #13
                          Това на коя дата се случва?
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            Вчера в Плевен бяха застанали на още по-кофти място.На излизане от града в посока София бяха ей-тук на паркинга:Някаква нова мода ще да е това...
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #15
                              Тия са станали абсолютни нагляри обаче.Днес аз пък станах свидетел как един жалък полицай с жалката си Корса пререди една мацка с Алфа ГТВ на колонката за бензин като влезе през изхода на бензиностанцията,а преди това мина по забранена улица.Да не говорим,че момичето преди това чакаше друг такъв дебил влязал наобратно и при опита си да застане на колонката с колата тоя олигофрен замалко не се заби челно в нея.Чиста проба нещастник!Иначе конкретно трябваше колега да оставиш колата някъде да идеш пеша до тях да ги снимаш отпред,отзад,отстрани тъй хубаво да се види къде се крият като мишоци.Друго ние не можем да направим ама поне можем да качваме снимките да им се смее целия народ какви са в действителност тия дето трябва да прилагат законите и да дават пример! Аз съм си започнал своя кампания с/у паяците,които вдигат наред,а самите те са най-наглите нарушители.Снимам си ги и публикувам в социалната мрежа.Да не ти говоря докато се въртя с телефона около тях как гледат като напикани мушката и сигурно газ пикаят
                              EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                              Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                              Коментар

                              Working...
                              X