Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се подава сигнал за "нередовен" водач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    150 и 160 няма.За 166 не съм сигурен. П.С Погледнах, че вече и той е прехвърлен. Препоръката ми остава да звъните на 165 при такива проблеми. Дано на никой не му се налага да обяснява на оператор от 112 къде се намира централно място в София, защото човека отсреща не й чувал Фритьоф Нансен и го пита как се пише...Няма да коментирам повече. Към медицинските лица трябва да има уважение, а не дали били пиели кафе или не.Няма и да отварям повече тази тема, че не ми се ядосва...

    Коментар


      #32
      Да, тел 112 е само за спешни случаи ! Демек, като има пострадал човек, пожар или се извършва криминално престъпление. Въпроси свързани с нарушения на ЗДП само на 165. Вярно, че може да пострада човек, но това не означава че ще пострада. Да чукна на дърво да не става, ама то и жената може да се пореже, докато реже салата ... трябва ли да звъня на 112, като видя че е купила краставица
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #33
        vital написа:
        Точно защото лично съм звънял на 112 и не съм успявал да се свържа го пиша....Един не съм чул, който да похвали работата на 112....Не ме интересува колко са операторите. Интересува ме когато се обадя, да ми вдигнат веднага и да бъдат адекватни....Не ВИ карам да не се обаждате при такива случаи. Просто НЕ ТРЯБВА да бъде на 112....112 e телефон за спешна помощ.
        Звънял съм на 112 точно 4 пъти. Винаги ми вдигаха до максимум трети сигнал. Три пъти виках полиция за регистриране на взломен апартамент, веднъж виках КАТ за катастрофа на пътя. И четирите пъти съм доволен от адекватността и реакцията на служителите на тел. 112. И четирите пъти съм доволен от времето за реакция на служителите на МВР - полицаите дойдоха до 10-15мин., а катаджиите бяха на мястото на 12та минута - засичах им.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #34
          Много пъти съм звънял на 112 - за незаконна сеч, за горски пожар, за бърза помощ, за инциденти (последно един колоездач, който се преби в Южния парк)Даже преди месец звънях за един натурален и завършен олигофрен, който караше по алеите на Западния парк и веднага ме свързаха с полицията. ВИНАГИ са вдигали ВЕДНАГА и досега никой не се е държал неадекватно. Аз съм много доволен от работата им. Да наистина, не са в София, но това е без значение - веднага отварят картата и намират местоположението, за което им говоря.
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #35
            Измествам си мнението от една друга тема и се извинявам ако няма връзка с конкретен случай. НО е пряко свързана с принципният проблем.Ето и проблема: всяка сутрин едно семейство ми тровят нервите, а и не само моите , като навлизат в еднопосочната улица по която си караме дечурлигата до училище. Много е неприятно да спориш и да убеждаваш откровено прости люде, адски невъзможно е!Затова, някой знае ли как и къде може да се подаде сигнал за системно нарушение на провилника за движение по пътищата, от един или няколко водача? На 112 мисля, че не трябва защото не е спешен случай?!
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #36
              Само не казвай, че им правиш път?! Издебнете ги, като направят пак така, ги запушете да не могат да мръднат, и извикайте КАТ. Казвате, че друг автомобил е навлязъл в еднопосочна улица срещу знак за забранено влизането и отказва да се движи. Много е важно обаче дали от неговата страна има такъв знак или няма. Защото ако няма - никой не може да му забрани да влиза от там, нищо, че от вашата страна има знак, че е еднопосочна. Само че този въпрос не трябва да е в тази тема. Пусни го като отделна тема, а аз ще си преместя отговора там.

              Коментар


                #37
                Въобще не давам път. До последно си карам царски, като по този начин до последно карам нарушителя да се чувства гадно, накрая спирам и чакам да ми направи път. Знаци има - "тухлички" , дори два. Всъщност на тая улица може да се разминат два автомобила, трудно но се разминават. Обаче няма как да запушиш целият поток от автомобили, които чинно се движат по посоката на движение, оставят безценните и продължават. Затова искам и нещо различно от пряката конфронтация, защото и това не помага! Просто хората /дръпнете си ушетата всички, дето четете/ са адски дебилно тъпи. Снимал съм и двата им автомобила.
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар

                Working...
                X