Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно пълномощно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно пълномощно

    Здравейте,Проблема е следният, излезна ми една супер оферта за екскурзия извън България за двама, приятелката ми е на работа и не мога да я взема, та се спрях на брат ми. Обаче брат ми е на 16 години и попринцип не може да излиза от България без пълномощно от родителите. Да... обаче баща ми е извън България, а трябва да се замине на почивката във Вторник. Майка ми има такова пълномощно със съгласието на баща ми, да извежда брат ми без той да е с нея.Въпроса ми е следният. Може ли, след като майка ми има такова пълномощно за брат ми, да се иде при нотариус, без бащами да е там, само тя и пълномощтното от него че тя може да го изежда извън БГ, и да направи пълномощно на мен, за да мога а да го изведа.Благодаря предварително

    --------------------

    #2
    Ако не е посочено изрично, че майка ти може да преупълномощава трети лица, според мен няма да стане ... но поради факта, че живеем в БГ и всеки тълкува законите и правилата по свой начин ти препоръчвам да провериш в понеделник при един, двама нотариуси.
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      #3
      Мерси за отговора... Но май няма да стане... И намерих една друга Мома да взема с мене...НЕ си мислете глупости... Взимам бълдъзата :D :D :D

      --------------------

      Коментар


        #4
        Huku написа:
        Мерси за отговора... Но май няма да стане... И намерих една друга Мома да взема с мене...НЕ си мислете глупости... Взимам бълдъзата :D :D :D
        Палавник... Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #5
          Нали знаеш приказката за балдъзата

          Коментар


            #6
            Ееех щастливец.Не за балдъзата да не си помислиш нещо.За екскурзията.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #7
              coolboby написа:
              Нали знаеш приказката за балдъзата
              Знам Знам Ама то и тя не е много голяма... преди 2 - 3 месеца направи 19 :D

              --------------------

              Коментар


                #8
                Huku написа:
                coolboby написа:
                Нали знаеш приказката за балдъзата
                Знам Знам Ама то и тя не е много голяма... преди 2 - 3 месеца направи 19 :D
                Внимавай ...
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  кола

                  Зависи до къде ще пътува ако е наблизо Гърция може и да не го проверяват но си е риск Някой познат нотариус може да свърши работа На задграничен паспорт пише годините Може да питат зависи как се случи смяната
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    Huku написа:
                    Знам Знам Ама то и тя не е много голяма... преди 2 - 3 месеца направи 19 :D
                    Е, така кажи, че да сме спокойни...
                    Stop giving directions, just say "Follow me."
                    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                    Коментар

                    Working...
                    X