Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa vs Opel vs Mazda

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Alfa vs Opel vs Mazda

    Здравейте колеги!Да питам Алфата ми е 155 1.6 16v (120ps) имам ли шансове на дръпка срещу Опел Вектра 2.0 (115ps) и Мазда 323 1.5 (90ps мисля ,че е).Маздата не мисля че може да ме бие повече се опасявам от Вектрата .

    #2
    падаш и от двете........
    Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

    Коментар


      #3
      BUMAR написа:
      падаш и от двете........
      С вектрата ще е интересно, другата я биеш!
      Alfa Romeo GTV 2.0 16V - 150к.с.
      Аlfa Romeo 145 1.3 Boxer - 90к.с. - ex
      Аlfa Romeo 33 1.7 8V Boxer - 1?? к.с.
      Alfa Romeo 156 2.4JTD - 136к.с+

      Коментар


        #4
        Маздата няма шанс.Сектант съм,но Вектрата ще те поизпоти доста.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          Ако легена и алфата са в еднакво състояние при всички положения ще паднеш от опела, ускорението му е по-добро, въртящия момент е по-добър , а и в постижим при по-ниски обороти и не на последно място мотора е по-голям. Маздата къде ще е незнам.
          Play Golf ,but not drive golf!!!
          Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
          C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

          Коментар


            #6
            Само автомобил с 1.6 V6 от Ф1 2014, от групата на Фиат може да излезе срущу кой и да е Опел... (който не вярва само да прелисти десетките подобни теми ).
            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

            Коментар


              #7
              D. Stanev написа:
              Само автомобил с 1.6 V6 от Ф1 2014, от групата на Фиат може да излезе срущу кой и да е Опел... (който не вярва само да прелисти десетките подобни теми ).
              И да не забряме титана на шосейните спортове Браво иноишес
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа:
                D. Stanev написа:
                Само автомобил с 1.6 V6 от Ф1 2014, от групата на Фиат може да излезе срущу кой и да е Опел... (който не вярва само да прелисти десетките подобни теми ).
                И да не забряме титана на шосейните спортове Браво иноишес
                Титаните на четвърт миля са трОпеловите ХЕ-та, във всяка разновидност Ако Вектрата е много изгнила може и да те бие. Не отписвам и Маздата. Сектант съм малко, все пак това ми беше първата кола, но е и по-лека.Като цяло е интересно и завързано, пък и от опит глава не боли.
                Fiat Coupe 2.0 16V

                Коментар


                  #9
                  колега гледам си пт Пловдив искаш ли и с едно Браво 1.6 да се пробвашп.п. също и с другите коли съм навит питаи момчетата ?!


                  https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                  Коментар


                    #10
                    спецялно към колегата Банков ако има път към пловдив много ми е мерак да му връча идно ишес бинокиел на 400м. на неговото 1.8 ...... кафето е от мен :P


                    https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                    Коментар


                      #11
                      cici написа:
                      спецялно към колегата Банков ако има път към пловдив много ми е мерак да му връча идно ишес бинокиел на 400м. на неговото 1.8 ...... кафето е от мен :P
                      Недей, това е жестоко... ще убиеш всичко детско в голяма група от форума при всеки резултат - я на 1.8, я на 1.6... представи си само Банков да престане да ползва крилатите си изказвания за шосейният титан или пък да ги удвои
                      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                      Коментар


                        #12
                        wwalker написа:
                        cici написа:
                        спецялно към колегата Банков ако има път към пловдив много ми е мерак да му връча идно ишес бинокиел на 400м. на неговото 1.8 ...... кафето е от мен :P
                        Недей, това е жестоко... ще убиеш всичко детско в голяма група от форума при всеки резултат - я на 1.8, я на 1.6... представи си само Банков да престане да ползва крилатите си изказвания за шосейният титан или пък да ги удвои
                        и ти си прав извинявам се ако съм обидил някои


                        https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                        Коментар


                          #13
                          Абе друго си е едно и безкрайност, опа едно и осем с безкрайните възможности....Но не забравяйте, за да го тури италиянеца в същото купе, по същото време, (със ино и шес) значи има кирийка, макар и малка... с пет човека и багаж особено Иначе алфите са си по-тежички, а пък опелите гледам оня ден че кадета нямал и магаре за носачите отпред. Малиии неска на ралито един такъв кадет. Кой знае колко е бил подсилван, че да не го е страх пилота
                          FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                          FIAT Punto sx 75 '94

                          Коментар


                            #14
                            Здравейте !Дръпка имаше с Маздата само на 400м предната му броня беше на нивото на задните ми врати мисля че можеше да се представя и по добре но следващия път

                            Коментар


                              #15
                              cici написа:
                              спецялно към колегата Банков ако има път към пловдив много ми е мерак да му връча идно ишес бинокиел на 400м. на неговото 1.8 ...... кафето е от мен :P
                              Кафе не пия от близо година Обаче незнаеш няколко неща който могат да те подхлъзнат1. Състоянието на Фифи и какъв пишман тутнинг има под капака2. Опита ми като шофьор 3. Колко много ме слуша главата.пп Бира обаче пия
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар

                              Working...
                              X