Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ми спешно човек от Пазарджик или Пловдив !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ми спешно човек от Пазарджик или Пловдив !

    Пускам темата тук, защото раздела е най-посещаван. След като намерим решение на проблема нямам претенции къде ще я класифицират модераторите.Става въпрос за един приятел, който е закъсал с Пежо 407 и го е оставил на ШЕЛ-а до Пазарджик. Трябва му човек, който да го диагностицира и ако е по-лек проблем да се отстрани, а ако не на репатрак.Всичко това е срещу заплащане разбира се. Просто търся някой,който може да реагира днес и да помогне адекватно
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    За кой Шел става дума? Около и в Пазарджик има 3:- един в града, до Била- два на магистралата: единият в посока Пловдив (до Макдоналдс), другият в посока СофияАко ме ориентираш по-точно къде е, мога да отида до там (без този на магистралата в посока София, защото оттам малко трудно ще се върна в Пазарджик), и да видя за какво става дума. Вероятно няма да мога да помогна, но поне ще знам какъв майстор да му търся. Пък дали ще намеря такъв, който ще се отзове, е друг въпрос. Но мога поне да опитам.Добре ще е да ми отговориш до 13 ч., защото след това трудно ще изляза от работа.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Гледам, че си влизал във форума след предишното ми съобщение. Ами вземи напиши един ред бе, мен. Зааааааеби! Човек да го хване яд дори помощта си да предложи.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Кола

        Виж такъв като този гологлавия при блоковете/ манастирите/улица ,,Дунав
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Не влизах аз, а един колега през служебния комп, за да види дали има някакъв отзив. И понеже само аз ползвам Опера в офиса съм си направил бърз набор, който ми помни юзъра. Явно той е влязъл през него и затова е отчетено така, но още утре ще го коригирам това и няма да помни логин-а.Та колегата ми каза, че е писал само един човек, на който след 13.00 му е проблем и му казах да не пипа нищо, защото реших, че е безмислено да те притеснявам...
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            В крайна сметка свършихте ли работа? В пежо форума има тема "Пътна помощ Пежо" или нещо такова с номера на хора готови да помогнат от доста градове в Българиа.

            Коментар


              #7
              lametobg написа:
              В пежо форума има тема "Пътна помощ Пежо" или нещо такова с номера на хора готови да помогнат от доста градове в БългариЯ.
              Две теми над тази
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Скъсан ангренажен ремък...оставил я е в някакъв сервиз в Пазарджик. Ще видим каква ще я надробят. Надявам се да са точни По-късно ще питам къде точно и кой е майстора и ще пиша.
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #9
                  nikolce написа:
                  lametobg написа:
                  В пежо форума има тема "Пътна помощ Пежо" или нещо такова с номера на хора готови да помогнат от доста градове в Българиа.
                  Две теми над тази
                  Моя грешка Сетих се за темата за взаимопомощ, но си въобразих, че така ще е по-адекватна реакцията от гледна точка на това, че щом някой колега има време да прочете темата, то ще бъде и свободен да помогне. Не исках да притеснявам никой лично, за да не се почувства длъжен да съдейства и да си разваля плановете.Благодаря искрено на колегата @snake - беше единственият, който предложи реална помощ, но така се подредиха нещата, че не можах да се възползвам на момента.
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    Много е неориентиран моя приятел...единствното конкретно, което ми каза е, че колата е в сервиза на някой Запрян. Нито улица, нито нищо друго не знае Ако някой е чувал за Запрян да казва
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      кола

                      Незнам дано е оправи че колат е нов модели човека може да си даде парите само
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        Слави, защо пускаш теми бе, човек?! Имаш ми номера - звъниш и вършим работа, щях да помогна с каквото мога. Иначе аз не съм влизал в интернет от една седмица.Ако сега има нужда от нещо - звънни!
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар


                          #13
                          Спокойно Бих те притеснил най-безсрамно, ако става въпрос за мен лично. Не мога да карам който и да било да прави услуга на трети човек заради мен.Сподели как си с времето следващите две седмици, че имам нещо предвид, а и от доста време се каня да дойда към вашия град П.П. По-добре на ЛС, че няма да е по темата
                          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                          Коментар

                          Working...
                          X