Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде да си купя читава крачна помпа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    dobrujanetza написа:
    Проверявал ли си в авточасти за руски автомобили?
    Да. Същата руска помпа, която си я купих от битака за 12 лв., беше 20 лв. в магазина за авточасти за руски автомобили на главната в Пазарджик. Никой вече не продава вечни или поне достатъчно качествени неща. Купуваш, използваш няколко пъти, изхвърляш.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #17
      Аз си купих помпичка от OMV-то - една такава с 2 цилиндърчета. Вече доста години си надувам гумите с нея, сдаде багажа само маркуча, но го смених с нов и държи фронта. Помпата беше 10лв.
      Fiat Coupe 1.8

      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

      Коментар


        #18
        Ползвах 6 години компресорче от Метро - невероятно, но факт. В края на миналата година отказа да помпи, остана му само ръмженето и се отказах от него. Колега ми купи от накакъв склад за 28 лв. ново компресорче, в метална кутия, наподобява на крачна помпа. Много добре работи и е сравнително безшумно.Преди време имах страхотна руска, крачна, алуминиева помпа, но ми я цапнаха. Имаше и български аналог и винаги като влеза в магазин или мина около арменски битак се оглеждам, но не съм виждал. Между временно хвърлих една, уж руска беше, уж полска, но май си беше баш китайски боклук! Зелена (има и червени) едноцилиндрова, взех я за баща ми за окло 17лв. от магазин за руски части.
        FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

        Коментар

        Working...
        X