Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премигва кръгчето на тв-приемника на Мтел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Премигва кръгчето на тв-приемника на Мтел

    Имам един въпрос свързан с Toshiba 32AV933. Забелязах нещо странно. При усилване и намаляване се забелязва премигване на самото кръгче, обозначаващо скалата на усилване. Струва ми се, че преди това явление не съм го забелязвал. Някакви идеи
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    dimmX написа:
    Имам един въпрос свързан с Toshiba 32AV933. Забелязах нещо странно. При усилване и намаляване се забелязва премигване на самото кръгче, обозначаващо скалата на усилване. Струва ми се, че преди това явление не съм го забелязвал. Някакви идеи
    Странно е не ами... Де го видя това кръгче за усилването бре? Кръгчето е на ментелският приемник и започна да премигва след ъпдейта от преди няколко дена.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      krasio_79bs написа:
      dimmX написа:
      Имам един въпрос свързан с Toshiba 32AV933. Забелязах нещо странно. При усилване и намаляване се забелязва премигване на самото кръгче, обозначаващо скалата на усилване. Струва ми се, че преди това явление не съм го забелязвал. Някакви идеи
      Странно е не ами... Де го видя това кръгче за усилването бре? Кръгчето е на ментелският приемник и започна да премигва след ъпдейта от преди няколко дена.
      Важно е, че си ме разбрал. Твоят отговор е по-ясен от моя въпрос . Вчера беше актуализацията и май от тогава е това трептене. Тенкю
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар

      Working...
      X