Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паркиране в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Паркиране в София

    S_BANKOV написа:
    Изобщо не ме притесняваш, станал съм бил в 5.30 часа, голяма работа, и без това ставам в 6 часа заради малкия. Така поне ще си спокоен за колата и ще имате време да стигнете като хората. Ако решиш да се възползваш от предложението важи и само ме предопреди.за да знам как да се организирам. Телефона ми го има в темата за контакти.
    Ей това е истински ,,форумджия’’ !!! Хвала ти , Славчо !!!
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #17
      кола

      Колега sugarboyколко е екскурцията на всички ви с рейса нее ли по добре да идете с колата май на човек е 35 лв до Солун за 2 70лв то е толкова и горивото
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #18
        28 на човек - до Кавала и обратно. Избрахме този вариант, понеже и без това е много път, ще ме повозят на автобус, ще поразгледам пейзажи, забележителности и за десерт пак ще си пошофирам малко :D Единственото неудобство, че и на отиване до София, и на връщане, ще е през нощта, но все пак всичко е събрано в едно денонощие, няма как...
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #19
          ogi28b написа:
          ...Според мен - паркирай при Банков. Той по това време няма да спи, бебетата си искат своето. Даже за през деня може да му оставиш за задача да прегледа окачването и да регулира клапаните. И ключовете му остави, с документите, да видим дали това 1.6 може да развие 190 от печатницата до Орлов мост.
          Оги внимавай, клетвата от неделя важи с пълна сила
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #20
            Паркиране в София

            S_BANKOV написа:
            ogi28b написа:
            ...Според мен - паркирай при Банков. Той по това време няма да спи, бебетата си искат своето. Даже за през деня може да му оставиш за задача да прегледа окачването и да регулира клапаните. И ключовете му остави, с документите, да видим дали това 1.6 може да развие 190 от печатницата до Орлов мост.
            Оги внимавай, клетвата от неделя важи с пълна сила
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #21
              За да завърша темата - миналата седмица информирах колегата Банков, че от туроператорската фирма ни изтеглиха екскурзията с една седмица по-късно, заради набиране на бройки, така че промениха часа и мястото на тръгване. Затова и нямаше смисъл да го безпокоя. Сборният пункт беше Руски паметник и аз видях по картата, която ми показахте в началото на темата, че там е краят на зелената зона, така че културно си паркирах на 50 метра от самия паметник, колата ми престоя едно денонощие там и дори в нощта срещу неделя си я намерих на мястото, където съм я оставил, непокътната :D Благодаря за помощта и информацията!
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар

              Working...
              X