Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платихте ли си данъците?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз пък нямам на какво да плащам :DПС:хора как така плащате такива суми и то в ПОНЕДЕЛНИКаз понеделник над 20лв не давам :D
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #17
      И аз ги платих преди две седмици, преди още да получа съобщенията за дължимото. Не обичам да имам "скрити" задължения, които така или иначе ще трябва да платя, а да изхарча парите за друго. Прегледа го минах през януари, с квитанцията от миналата година, но и за колата платих, все пак има 5% отстъпка .

      Коментар


        #18
        Апартамента го платих - 250лв, като ми върнаха пари от ипотечния кредит. За колата отделих пари, ама ще станат на боядисване сега , кмета ще чака.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #19
          Yavor написа:
          Апартамента го платих - 250лв, като ми върнаха пари от ипотечния кредит. За колата отделих пари, ама ще станат на боядисване сега , кмета ще чака.
          Явка и мен ще ме чака :D
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #20
            dudulia написа:
            Yavor написа:
            Апартамента го платих - 250лв, като ми върнаха пари от ипотечния кредит. За колата отделих пари, ама ще станат на боядисване сега , кмета ще чака.
            Явка и мен ще ме чака :D
            Няма му нищо на нашия... Ненаядоха се... Уж няма увеличение на дъците, а за апаръамената 40лв отгоре спрямо миналата година. После се оказа че били пипали днъчните оценки. Мамка им мръсна... Не вземат да съберат парите от циганите, ами тормозят нас. Щото по лесно.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #21
              Платихте ли си данъците?

              Ще си подам декларацията , ама плащането ще е по-късно...
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #22
                А пък мен ме изтупаха с 650лв . Ама никой не ми е виновен, че съм луд и имам 15 автомобила. Лошото е че дочувам някакви страшни слухове, че щели да променят данъците и на старите коли щели да станат по-високи данъците отколкото на новите.

                Коментар


                  #23
                  Yavor написа:Апартамента го платих - 250лв, като ми върнаха пари от ипотечния кредит.
                  Това би ли обяснил на кратко как става? Може и на ЛС. Благодаря в аванс!
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #24
                    За тази година още не съм...но ги планирам към Април или Май месец да ги платя...
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      #25
                      Всеки ден плащам данъци......
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        #26
                        54 лв за Бравото за миналата година и до Март тази. Апартамента и вилата остават за малко по-напред във времето
                        Fiat Bravo SX 1.4 12V

                        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                        Коментар


                          #27
                          Колеги, да ви попитам данъкът за мпс може ли да се плати за половин година? Демек като отида утре в данъчното да го платя до 06.2013та?

                          Коментар


                            #28
                            Не.Ще чакат.Като имам пари - тогава !
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #29
                              misho_ написа:
                              Колеги, да ви попитам данъкът за мпс може ли да се плати за половин година? Демек като отида утре в данъчното да го платя до 06.2013та?
                              може и на 4 вноски.
                              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                              Коментар


                                #30
                                Докажи с цитат от закона, иначе не е вярно.

                                Коментар

                                Working...
                                X