Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отзиви за град Ахелой

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Отзиви за град Ахелой

    todorakiggg написа:
    pakumba написа:
    И аз така за северното. Даже ходя на 2 плажа, където няма никой около мен, под никой разбирам на повече от 50 метра от мен да няма човек. Единия е Дуранкулак, другия е Камчия, след реката. За частния плаж на Трешън Клифс също казват хубави неща, но не съм ходил. 2-3 пъти се прежалих да ида до Юга, мерси.
    Малко ОФтопик, ама не се сдържах.Ех, Дуранкулак, и врачанския лагер едно време
    Защо да е оффтопик ? В Дуранкулак има чудесен къмпинг . Бях там през 2010 по препоръка на колегата fuoco..Чудесно място. Вярно , че ги няма заливчетата на Южното Черноморие , ама я няма и тарапаната...
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #32
      avvasilev написа:
      Аз лично препоръчвам това!
      Това май се доближава най-много до моята истина, поне засега
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #33
        Слав написа:
        avvasilev написа:
        Аз лично препоръчвам това!
        Това май се доближава най-много до моята истина, поне засега
        Май май, но сега сме Март...снимките доста ме заблудиха и реших, че това е плаж, който не знам, а и всички мнения са много ласкави, НО това не е ли "плажа" на Каварна ?Пиша го в кавички, защото там пясъка е речен, а целият плаж е изкуствен. Поправете ме , ако бъркам, но съм сигурен на 99% . Временната ми радост беше помрачена сега като седнах да го разгледам по-подробно. Продължавам да търся
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #34
          Плажа на Каварна е много хубав поне за мен, в поголяната си част е от ситен чакъл, паркинга е на 30метра от плажа, има си две три капанчета където цените са много добри, рибарските лодки са там и можеш да си вземеш риба, може да риболовстваш на воля, плажа е защитен от два вълнолома, абе всичко това е подходящо за почивка за мен специално. И най важното водата е пълна с риба, което значи че е чиста.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #35
            Слав написа:
            Слав написа:
            avvasilev написа:
            Аз лично препоръчвам това!
            Това май се доближава най-много до моята истина, поне засега
            Май май, но сега сме Март...снимките доста ме заблудиха и реших, че това е плаж, който не знам, а и всички мнения са много ласкави, НО това не е ли "плажа" на Каварна ?Пиша го в кавички, защото там пясъка е речен, а целият плаж е изкуствен. Поправете ме , ако бъркам, но съм сигурен на 99% . Временната ми радост беше помрачена сега като седнах да го разгледам по-подробно. Продължавам да търся
            Не е плажа на Каварна.Иканталъка е една местност на няколко километра от Балчик, която се напълни с комплекси и хотели.Плажа от снимката е точно там.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #36
              Последната снимка е точно от плажа на Каварна. Крапец също е страхотно място.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #37
                аз ходя ей тук също http://www.plovdiv-online.com/compon...0%B0минус е, че трябва да търсиш такова място на плажа, където в морето пред теб няма камъни. За сметка на това няма народ, на близката кръчма /не е изискана/ има много ядене и цените са много сносни. Хотелите не ги знам на какво дередже са там.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #38
                  pakumba написа:
                  аз ходя ей тук също http://www.plovdiv-online.com/compon...0%B0минус е, че трябва да търсиш такова място на плажа, където в морето пред теб няма камъни. За сметка на това няма народ, на близката кръчма /не е изискана/ има много ядене и цените са много сносни. Хотелите не ги знам на какво дередже са там.
                  И аз ходя там като се прибера лятото в Балчик. Но събота и неделя много наплив има... пп- Колегата Банков е прав-на снимката е местността "Чиракмана" в Каварна.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #39
                    Re: Отзиви за град Ахелой

                    Слав написа:
                    Здравейте, колеги От миналата година съм вече татко и тази година ще търсим някое по-спокойно местенце за почивка. Малко отрано съм се замислил, но по-добре отдалеко, за да е леко Размислите и желанията ми са следните:1. Да е спокойно и откъм увеселителни заведения и откъм хора .2. Да не е голям хотел, комплекс и пр. благинки на цивилизацията ( не ги понасям органически )3. Да е на поносими цениОчаквам идеи с нетърпение и отворени обятия И понеже съм се замислил за Ахелой като една от опциите искам да събера мнения и за този град и по-точно хотел Липите. Ако имаме някой колега от Ахелой още по-добре Поздрави!Слави :P
                    Колега, след като си склонен да биеш път до северното Черноморие, защо не отидеш в Гърция, до Керамоти, например? Там плажовете са страхотни, селцето е супер спокойно, предпоставките за една истинска почивка са нистина много...като път не е по-далеч от Врна ( даже бих казал, че е по-близо).

                    Коментар


                      #40
                      Не знам дали защото съм 90ти набор, обачеее в Гърция ми иде да си направя сепуко направо... Толкова пък нищо да не се случва... Хваща ме съклета дори за ден.

                      Коментар


                        #41
                        vital написа:
                        Не знам дали защото съм 90ти набор, обачеее в Гърция ми иде да си направя сепуко направо... Толкова пък нищо да не се случва... Хваща ме съклета дори за ден.
                        Е те такова място търся. Дали защото съм 69-ти набор ? :P
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #42
                          От ЕГН-то е За мен почивка е да си лежа на плажа, да не се случва нищо, ама абсолютно нищо...само от време на време да идва сервитьорката и да ми сменя празната чаша с пълна.Гърция перфектно ми пасва.

                          Коментар


                            #43
                            ntodorov написа:
                            Е те такова място търся. Дали защото съм 69-ти набор ? :P
                            Immortal написа:
                            От ЕГН-то е За мен почивка е да си лежа на плажа, да не се случва нищо, ама абсолютно нищо...само от време на време да идва сервитьорката и да ми сменя празната чаша с пълна.Гърция перфектно ми пасва.
                            +1. 81-ви набор.
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              #44
                              кола

                              Гърция е супер за деца стига да не са претенциозни че няма хубав пякък в Кавала има на градските плажове .Спираш пред 5 звездния хотел lUCY слизаш на плажа опъваш чадъда ако не ползва тамушните към кафетата и това е няма кой да ти вика тука не може . http://www.panoramio.com/photo_explo...er=1180133Не вярвам тука да може да се спре пред някой голям хотел който е до плажа веднага ще се довлече някой и ще каже /това е за гости на хотела или тук е Синя зона /Вярно има и много хубави места и по нашето черноморие има и природа .
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар

                              Working...
                              X