Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отзиви за град Ахелой

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Еле сега като ви пуснат новия терминал, ще почнат да идват 6 пъти повече самолети лятото

    Коментар


      #17
      Re: Отзиви за град Ахелой

      nai7 написа:
      Колега хич не ги слушай ами ела в Бургас и по точно Сарафово всичко ти е наблизо и Созопол и Сл.Бряг и Бургас и е спокойно немаш грижи. Тук таме бомби гърмят и самолети много има ама се свиква.
      Шъ мъ извиняваш ,ама плажа в Сарафово е ужас.Толкова тиня и във Ваята няма. Пясъка е отвратителен,а и винаги има водорасли.Другото важно нещо е периода в който мисли да летува колегата.Ако е края на юли или в началото на август,навсякъде е лудница.Виж през юни е друга работата.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #18
        Re: Отзиви за град Ахелой

        krasio_79bs написа:
        nai7 написа:
        Колега хич не ги слушай ами ела в Бургас и по точно Сарафово всичко ти е наблизо и Созопол и Сл.Бряг и Бургас и е спокойно немаш грижи. Тук таме бомби гърмят и самолети много има ама се свиква.
        Шъ мъ извиняваш ,ама плажа в Сарафово е ужас.Толкова тиня и във Ваята няма. Пясъка е отвратителен,а и винаги има водорасли.Другото важно нещо е периода в който мисли да летува колегата.Ако е края на юли или в началото на август,навсякъде е лудница.Виж през юни е друга работата.
        Ми чи кой ходи на плаж в Сарафово,лично аз ходя на 3 км по надолу където беше кораба хем лугата и калта ми е наблизо.А водата е хубава а за черния пясък да не говорим няма друг такъв. :PТи ша ма извиняваш ама тинята е много надълбоко и не е тиня а глина и е близо да военопочивния дом,а той е на 2-3 км от плажа на Сарафово,водорасли има чак към края на лятото.

        Коментар


          #19
          Колегата да се замисли за Ахтопол,Синеморец и Резово.Три пъти седмично ходя там и съм очарован от природата и плажовете(не че остава време за тях,ма поне ги гледам от камиона и се радвам)

          Коментар


            #20
            Колегата е с дете ,а ти го прати в лугата! Пътят до лугата е като лунен пейзаж,няма ни вода,ни дори ВЦ ,заведение дето да хапнеш също няма. Баси плажа за почивка с дете и жена.ПП. Ники,айде стига хвалби за тоя гьол.По друг начин не мога да го нарека.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #21
              krasio_79bs написа:
              Колегата е с дете ,а ти го прати в лугата! Пътят до лугата е като лунен пейзаж,няма ни вода,ни дори ВЦ ,заведение дето да хапнеш също няма. Баси плажа за почивка с дете и жена.ПП. Ники,айде стига хвалби за тоя гьол.По друг начин не мога да го нарека.
              Ехее ти пък чак със детето на лугата,там му трябва да е сам за час,каква вода то морето е на 100 метра от там.Той плажа не е на заведението на плажа на няколко бири и само като ти се припика да влезеш да видиш водата мокра ли е.Зависи как го разбираш плажа,щото аз плаж го свързвам,да си легна на хавлията да си пусна музика и да се попека да се изкъпя няколко пъти и да си ходя.За теб може да е на капана под чадъра всеки различно го разбира.Затова хората са различни.

              Коментар


                #22
                nai7 написа:
                krasio_79bs написа:
                Колегата е с дете ,а ти го прати в лугата! Пътят до лугата е като лунен пейзаж,няма ни вода,ни дори ВЦ ,заведение дето да хапнеш също няма. Баси плажа за почивка с дете и жена.ПП. Ники,айде стига хвалби за тоя гьол.По друг начин не мога да го нарека.
                Ехее ти пък чак със детето на лугата,там му трябва да е сам за час,каква вода то морето е на 100 метра от там.Той плажа не е на заведението на плажа на няколко бири и само като ти се припика да влезеш да видиш водата мокра ли е.Зависи как го разбираш плажа,щото аз плаж го свързвам,да си легна на хавлията да си пусна музика и да се попека да се изкъпя няколко пъти и да си ходя.За теб може да е на капана под чадъра всеки различно го разбира.Затова хората са различни.
                Тъй и тъй се сбрахме морски хора и аз да си рекна: За мен - плаж и почивка са две взаимно-изключващи се неща. Ората са създали такива благинки - СПА, минерални извори с басейни сред гора и естествен хлад... :P
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #23
                  И до човек, и до място, от много неща зависи. Примерно във Велинград за един уикенд, си починах мнооого повече, от една седмица в Синеморец (няма да стъпя повече).
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #24
                    Аз лично препоръчвам това!
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      #25
                      ntodorov написа:
                      За мен - плаж и почивка са две взаимно-изключващи се неща.
                      И аз така, нищо, че съм на морето. Като си почивам искам никой да не ме закача за нищо - да си спя, до когато си искам, да жуля биричка на теферич, а не някой (жената) да ме събуди в 9 и да ме замъкне да се пържа цял ден на нЕкой "девствен" плаж, дето даже няма с какво окото да си оплакне човек Другия вариант е да си седя в къщи на климатика
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #26
                        nikolce написа:
                        И до човек, и до място, от много неща зависи. Примерно във Велинград за един уикенд, си починах мнооого повече, от една седмица в Синеморец (няма да стъпя повече).
                        Има си местенца, то язовир Батак, то Чудните скали то... оттатък реката на Камчия.
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #27
                          kiro_of_the_day написа:
                          Пиши в Гугъл - "комплекс Бора Лозенец" и разгледай сайта им - аз съм изключително доволен от там.На плаж се ходи на къмпинг Корал.
                          Комплекси - НЕ ! Няма да стимулирам изливането на още бетон по крайбрежието ни. Още повече, че тия ги кълна от ден едно, че съсипаха Корал с тоя хотел.Относно чужбина - ще почивам в България . Непоклатим съм в това отношение. Ако ще и без пари да ме чакат в Гърция.А като време почивката ще бъде през Юни месец със сигурност, защото аз по начало на море ходя Май и Юни и ако много ми домъчнее за морето - Септември пак Другите месеци от лятото съм ги отписал много отдавна
                          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                          Коментар


                            #28
                            Слав написа:
                            kiro_of_the_day написа:
                            Пиши в Гугъл - "комплекс Бора Лозенец" и разгледай сайта им - аз съм изключително доволен от там.На плаж се ходи на къмпинг Корал.
                            Комплекси - НЕ ! Няма да стимулирам изливането на още бетон по крайбрежието ни. Още повече, че тия ги кълна от ден едно, че съсипаха Корал с тоя хотел.
                            Това е по-скоро вилно селище и не е на плажа, а в гората - далеч от плажа. Ако се разгледа сайта им се добива представа. Знам за кой хотел говориш-не е той, но твоя си работа.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #29
                              ОК . Щом не е той ще го погледна
                              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                              Коментар


                                #30
                                S_BANKOV написа:
                                Аз тази година ако ми се отвори парашута за море, че ще сме още малки бих отишъл в района на Балчик, Каварна и Българене. уникално тихо място, с ниски цени и добри плажове, особенно този под нос Калиакра. С добри места за риболов и уютни хотелчета, Крапец също не е за подценяване. Ако искаш да си в търапаната някой ден, Албена е на 20минути с кола. На близо са ит и Варна и Добрич, пътя е перфектен. Южното черноморие ме отбълсква точно с това че цяла София и Пловдив се изипват там и няма място изобщо за почивка.Другата ми идея е къща за една седмица, някъде примерно около Йовковци, има доста добри оферти за къщи с басейн и най важното тишина и спокойствие. А и е доста по удобно когато си с малко дете. Тази муха за къщата в планината ми я пусна СОК1 миналата година и мисля да тази да се организирам така.
                                Цените в Балчик и Каварна едва ли могат да се нарекат ниски. Но такова скалисто крайбрежие на юг от Обзор няма . Балчишкия плаж е по-добър от Каварненския. Но има и закътани малки плажове между Тузлата и с. Божурец. А селото се казва Българево.
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X