Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отзиви за град Ахелой

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отзиви за град Ахелой

    Здравейте, колеги От миналата година съм вече татко и тази година ще търсим някое по-спокойно местенце за почивка. Малко отрано съм се замислил, но по-добре отдалеко, за да е леко Размислите и желанията ми са следните:1. Да е спокойно и откъм увеселителни заведения и откъм хора .2. Да не е голям хотел, комплекс и пр. благинки на цивилизацията ( не ги понасям органически )3. Да е на поносими цениОчаквам идеи с нетърпение и отворени обятия И понеже съм се замислил за Ахелой като една от опциите искам да събера мнения и за този град и по-точно хотел Липите. Ако имаме някой колега от Ахелой още по-добре Поздрави!Слави :P
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Не бих избрал Ахелой за семейна почивка.1.трафика за Несебър и Сл. бряг минава през Ахелой и задръстванията са адски през лятото.2.Плажа определено не е добър.3.Пречиствателната станция излива там мизериите на целият район 4. Има една свинеферма наблизо от която се носи непоносима воня през лятото.Ценово не мога да коментирам.Бих препоръчал нещо по на юг- Черноморец или Китен.Спокойни са,цените са ниски,плажовете са добри.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Аз тази година ако ми се отвори парашута за море, че ще сме още малки бих отишъл в района на Балчик, Каварна и Българене. уникално тихо място, с ниски цени и добри плажове, особенно този под нос Калиакра. С добри места за риболов и уютни хотелчета, Крапец също не е за подценяване. Ако искаш да си в търапаната някой ден, Албена е на 20минути с кола. На близо са ит и Варна и Добрич, пътя е перфектен. Южното черноморие ме отбълсква точно с това че цяла София и Пловдив се изипват там и няма място изобщо за почивка.Другата ми идея е къща за една седмица, някъде примерно около Йовковци, има доста добри оферти за къщи с басейн и най важното тишина и спокойствие. А и е доста по удобно когато си с малко дете. Тази муха за къщата в планината ми я пусна СОК1 миналата година и мисля да тази да се организирам така.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        То не остана ни едно село покрай морето. Ахелой пък кога са го направили и него "град"... - сега гледам - през 2009.И аз не ти препоръчвам Ахелой.Много по-добре е на Поморие (ако държиш да е в този край на черноморието). Поне си е истинско градче, не е скъпо НИКАК, има си културен живот, плажът е много хубав.

        Коментар


          #5
          S_BANKOV написа:
          Аз тази година ако ми се отвори парашута за море, че ще сме още малки бих отишъл в района на Балчик, Каварна и Българене. уникално тихо място, с ниски цени и добри плажове, особенно този под нос Калиакра. С добри места за риболов и уютни хотелчета, Крапец също не е за подценяване. Ако искаш да си в търапаната някой ден, Албена е на 20минути с кола. На близо са ит и Варна и Добрич, пътя е перфектен. Южното черноморие ме отбълсква точно с това че цяла София и Пловдив се изипват там и няма място изобщо за почивка.Другата ми идея е къща за една седмица, някъде примерно около Йовковци, има доста добри оферти за къщи с басейн и най важното тишина и спокойствие. А и е доста по удобно когато си с малко дете. Тази муха за къщата в планината ми я пусна СОК1 миналата година и мисля да тази да се организирам така.
          +1Познавам добре северното черноморие, и наистина ако искаш спокойствие там е мястото.В сравнение с южното черноморие, на север ще ти се види като девствена природа...

          Коментар


            #6
            И аз така за северното. Даже ходя на 2 плажа, където няма никой около мен, под никой разбирам на повече от 50 метра от мен да няма човек. Единия е Дуранкулак, другия е Камчия, след реката. За частния плаж на Трешън Клифс също казват хубави неща, но не съм ходил. 2-3 пъти се прежалих да ида до Юга, мерси.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              ахелой

              Веднъж там бяхме на плаж много ми хареса има 2 залива- изкуствено направени тихо и спокойно място .Може и така да се е случило на за малко дете е супер Му Черноморец -Созопол е другото място В Аспровалта Гърция там е спасението няма и 300 км или в Кавала там поне има и пясък -важно за децата
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                За спокойствие и без големи комплекси препоръчвам Царево - направо времето е спряло

                Коментар


                  #9
                  Аз също ще ти препоръчам гръцките плажове Кавала е на 320 км от София, Варна е на 500.Плажовете са перфектни, цените поносими.
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    И аз така за северното. Даже ходя на 2 плажа, където няма никой около мен, под никой разбирам на повече от 50 метра от мен да няма човек. Единия е Дуранкулак, другия е Камчия, след реката. За частния плаж на Трешън Клифс също казват хубави неща, но не съм ходил. 2-3 пъти се прежалих да ида до Юга, мерси.
                    Малко ОФтопик, ама не се сдържах.Ех, Дуранкулак, и врачанския лагер едно време

                    Коментар


                      #11
                      S_BANKOV написа:
                      ... и добри плажове, особенно този под нос Калиакра.
                      Ако е този, за който си мисля, е една воня там на блато, ум да ти зайде. И няма как да е друго като разни блатни води се разливат точно над плажа. Отделно веднъж там едни селяндури от тамошните села бяха наопъвали едни навеси с размери на гарсониера, то едни маси, "искаш ли супа, салта" ... Виж, на Поморие Косата май ще събере доста хора, но аз не бих изтраял там и час на това слънце и черен пясък. Май Камчия е мястото за рахатлъка.
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #12
                        Пиши в Гугъл - "комплекс Бора Лозенец" и разгледай сайта им - аз съм изключително доволен от там.На плаж се ходи на къмпинг Корал.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          S_BANKOV написа:
                          Аз тази година ако ми се отвори парашута за море, че ще сме още малки бих отишъл в района на Балчик, Каварна и Българене.
                          Малка поправка, колега. Селото е Българево!@ По тематаАз от години ходя на северното черноморие, по-точно с. Камен бряг. И двете ми деца израснаха там. В момента има само едно хотелче. За съжаление плаж няма, защото брега е само скали и ползваме този в комплекс Русалка.
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            #14
                            Не знам къде са хубавите плажове на Балчик и т.н.Само каманак.По добре на юг колега , Китен , Приморско и надолу.

                            Коментар


                              #15
                              Re: Отзиви за град Ахелой

                              Слав написа:
                              Здравейте, колеги От миналата година съм вече татко и тази година ще търсим някое по-спокойно местенце за почивка. Малко отрано съм се замислил, но по-добре отдалеко, за да е леко Размислите и желанията ми са следните:1. Да е спокойно и откъм увеселителни заведения и откъм хора .2. Да не е голям хотел, комплекс и пр. благинки на цивилизацията ( не ги понасям органически )3. Да е на поносими цениОчаквам идеи с нетърпение и отворени обятия И понеже съм се замислил за Ахелой като една от опциите искам да събера мнения и за този град и по-точно хотел Липите. Ако имаме някой колега от Ахелой още по-добре Поздрави!Слави :P
                              Колега хич не ги слушай ами ела в Бургас и по точно Сарафово всичко ти е наблизо и Созопол и Сл.Бряг и Бургас и е спокойно немаш грижи. Тук таме бомби гърмят и самолети много има ама се свиква.

                              Коментар

                              Working...
                              X