Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за оглед на ван Велико Търново

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба за оглед на ван Велико Търново

    Може ли да помоля някой колега що годе имащ идея от коли да направи един оглед на това чудо : http://www.cars.bg/u1007697 .Бих искал да знам като цяло състоянието, дали има ръжди и т.н, а ако дойда до В.търново да го взема колегата има почерпка от мен.

    #2
    Няма ли някой да се отзове?

    Коментар


      #3
      още се издирва отсиччив колега.

      Коментар


        #4
        Събота или неделя има вероятност да съм в района и ще се опитам да го инспектирам.Само да не се окаже в някое село на 20-30 км. от Търново.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Колега, ще си запиша телефона и утре ще му звънна на човека, ако ми е по път ще погледна колата, иначе мога да се ангажирам за събота следобед стига да е в града.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Вече един колега го в видял , чакам да се чуем, да видим какво ще ми каже.Наистина не ми е удобно , но ако е възмнжно поне още едно мнение ....много ще ми е от полза.

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              Събота или неделя има вероятност да съм в района и ще се опитам да го инспектирам.Само да не се окаже в някое село на 20-30 км. от Търново.
              Колата е в турската махала под университета,близо до джамията.Ако можеш я погледни че ми е интересно какво ще те излъжат и теб.Утре ще се чуя с колегата от Бургас и ще му кажа какво съм видял.Загледай се във Великотърновските номера и ако си наясно как вървят регистрациите ще откриеш първата лъжа.Ако наистина имаш възможност да я видиш,не споделяй с продавачите че я оглеждаш за трети човек.Собственикът не е в България.
              Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

              Коментар


                #8
                Колегата milen11 каза дастатъчно за колата.Моля темата да се заключи и други колеги да не си равят труда да се занимават.Благодаря.

                Коментар

                Working...
                X