Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата ми стана медийна звезда, а ми се реве...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А какво би казал домоуправителя и неговия адвокат в съда в своя защита ??? И дали колегата няма да си вкара още един таралеж в гащите ,защото и той е в нарушение паркирайки на тротоара? Просто трябва хубаво да се обмислят такива действия. Ето и Павел Дочев две години съди ЦСКА за 450 000лв ама преди ден съдът го е отрязъл и сега той има да плаща 300лв разноски. Тъй ,че ......
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #32
      Явка, съжалявам за случката! Още повече, че знам как си обичаше колицата.Ти все пак не слушай бай си Иван, ами наистина вземи се консултирай с адвокат.Днес по-късно ще се чуя с един колега - вещо лице, който има богат опит с подобни неща, и ще ти звънна да ти кажа дали има смисъл.Но не отхвърляй възможността да ти платят щетите собствениците на сградата. Дори и да си паркирал неправилно. Глобата за неправилно паркиране е 50 лв, а щетите ти са над 500. Двете неща нямат нищо общо. Можеше да се движиш по улицата, и пак да те засипят тухлите от комина.Друг е въпроса, че се сещаш, че ако успееш да им вземеш някой лев, после няма да можеш повече да спираш там. Щото ще почнат да ти се появяват едни драскотини по колата, да ти се спукват гумите и т.н.Ти ще си прецениш сам.

      Коментар


        #33
        коцев написа:
        А какво би казал домоуправителя и неговия адвокат в съда в своя защита ??? И дали колегата няма да си вкара още един таралеж в гащите ,защото и той е в нарушение паркирайки на тротоара? Просто трябва хубаво да се обмислят такива действия. Ето и Павел Дочев две години съди ЦСКА за 450 000лв ама преди ден съдът го е отрязъл и сега той има да плаща 300лв разноски. Тъй ,че ......
        Колега Коцев, виждам че сте компетентен освен в професионалната си област и в правото.Препоръчвам ви да се заемете сериозно с адвокатстване. Сигурен съм, че всеки сгазил човек пресичащ не на пешеходна пътека ще бъде оправдан защото "А какво би казал ...... и неговия адвокат в съда в своя защита ??? И дали сгазения няма да си вкара още един таралеж в гащите ,защото и той е в нарушение пресичайки не на пешеходна пътека? "Факт е че на автомобила са причинени виновно щети.Факт е колега Коцев, че сте от хората които не си търсят правата защото сте израснал и възпитан не като гражданин, а като поданник и подчинен. ’Времената бяха такива’.Замислете се дали някога има вероятност да променим държавата, в която живеем към по-добро АКО не започнем да се държим като граждани със съответните Права и Задължения. А не само със Задължения !

        Коментар


          #34
          @u_bo: Нападаш старило, което вероятно е и патило. А пропускаш края на коментара на Имортал, където пише, че ако все пак ги осъди и вземе едни пари - в бъдеще трябва да забрави да паркира там. А като знам, че не живее в особено голям град - ще трябва изобщо да се изсели от града. Ако мен ме осъдят да платя на някой, щото колата му докато е паркирана на тротоара ми е отнесла парче тухла от комина ми - ще му го изкарам през носа това плащане.За мен естествена реакция на живущите в тази кооперация е да предприемат мерки за ограничаване на незаконното паркиране по тротоара...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #35
            Човекът рече: Да не се занимава с глупости.Основната причина - бурята се води природно бедствие, и никой съд няма да ги изкара виновни в немърливост.Ако беше паднал коминът без буря, просто от саморазрушаване - тогава - да, но не и в този случай.

            Коментар


              #36
              u_bo, не претендирам че моето мнение е правилно .Просто казвам предварително хубаво да премисли нещата . Не напразно дадох примера и с Павел Дочев . Нима неговите адвокати са толкова прости та са допуснали това нещо сега той да плаща ? Трябва да се има в предвид в каква държава живеем и какво ни е правосъдието .А Явор за мен е достатъчно умен и може сам да си прецени какво да предприеме.По някога прибързаните решения водят до грешна посока.Гледам че и Дидо се е консултирал с вещо лице и резултата е ясен .
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #37
                Жалко!В такива случаи наистина е добре да имаш каско.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  #38
                  popara801 написа:
                  Жалко!В такива случаи наистина е добре да имаш каско.
                  В заключение, това беше най смислената приказка Както казах, с нищо няма да се занимавам. Стъклото ми е пристигнало, утре сутрин го сменям. Честно казано повече ме итересува дали ще вали, за да на ми намокри колата вътре докато сменят стъклото, отколкото дали ще взема пари от собствениците на комина. Защото знам че няма да взема. Като сменя джама, тръгвам да събирам оферти за цялостно боядиване на колата. Кукла ще я направя и тогава - каско.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #39
                    Yavor написа:
                    popara801 написа:
                    Жалко!В такива случаи наистина е добре да имаш каско.
                    В заключение, това беше най смислената приказка Както казах, с нищо няма да се занимавам. Стъклото ми е пристигнало, утре сутрин го сменям. Честно казано повече ме итересува дали ще вали, за да на ми намокри колата вътре докато сменят стъклото, отколкото дали ще взема пари от собствениците на комина. Защото знам че няма да взема. Като сменя джама, тръгвам да събирам оферти за цялостно боядиване на колата. Кукла ще я направя и тогава - каско.
                    За последната мисъл,е най-правилна.Всичко друго е излишни нерви и пари, кофти случка,много гадно да се случи в момент когато всичко по колата си стегнал и нагласил ,както си я харесваш.Но уви,срещу природата не можем да се борим,срещу неизвестното никой не е застрахован, дори при големи бедствия,застрахователните компаний ,няма да помогнат
                    Fiat palio 1.7td

                    Коментар


                      #40
                      Yavor написа:
                      popara801 написа:
                      Жалко!В такива случаи наистина е добре да имаш каско.
                      В заключение, това беше най смислената приказка Както казах, с нищо няма да се занимавам. Стъклото ми е пристигнало, утре сутрин го сменям. Честно казано повече ме итересува дали ще вали, за да на ми намокри колата вътре докато сменят стъклото, отколкото дали ще взема пари от собствениците на комина. Защото знам че няма да взема. Като сменя джама, тръгвам да събирам оферти за цялостно боядиване на колата. Кукла ще я направя и тогава - каско.
                      Ха.Не е породено от лоши чувства Явка,но после ще търсиш комина,ще му се молиш да падне,а той ще си седи така напукан и непоклатим.Кво да се прави закон на Мърфи.Който и да е той.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #41
                        Според мен е хубаво 1во да направиш каското, после ремонтирай колата и просто отиди пак да я снимат като е оправена!
                        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                        Коментар


                          #42
                          rebel написа:
                          Според мен е хубаво 1во да направиш каското, после ремонтирай колата и просто отиди пак да я снимат като е оправена!
                          Това пък защо?Защото имам много свободно време да се занимавам със застрахователи ли?Няма логика нещо да ми опишат кола с множество недостатъци, после да се пишат добавъци, да се доплаща и какви ли не глупости.
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #43
                            Yavor написа:
                            rebel написа:
                            Според мен е хубаво 1во да направиш каското, после ремонтирай колата и просто отиди пак да я снимат като е оправена!
                            Това пък защо?Защото имам много свободно време да се занимавам със застрахователи ли?Няма логика нещо да ми опишат кола с множество недостатъци, после да се пишат добавъци, да се доплаща и какви ли не глупости.
                            Абсолютно правилно, първо оправяш нещата и после каско, щото после иди се разправяй ако пак я удариш на вече удареното място...

                            Коментар

                            Working...
                            X