Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата ми стана медийна звезда, а ми се реве...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колата ми стана медийна звезда, а ми се реве...

    Мдам, вярно ми се реве...Едно коминче падна върху колата ми и отнесе със себе си голяма част от месечната ми заплата....Предно стъкло, капак, 2 калника и таван.Така че - внимавайте къде пракирате!А преди 2 часа направих застраховка, но ГО... Каско миналия месец щях да правя, ама го отложих и сега си ям гъза.http://haskovo.info/index.php?option=com_content&task=view&id=23530&It emid=2
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Кофти.... Помисли дали не е знак на съдбата за евентуална смяна :D
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      кофти случка Яворчонаистина много кофти а ГО няма ли да изплатят нещо ?
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Ужасно колега.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          #5
          Много гадно, вариянт да искаш някакви пари от собствениците на комина (въпреки, че звучи малко научна фантастика)? Все пак ако комина е бил подмазан и изправен и т.н. едва ли щеше да падне, все пак не е имало торнадо, ураган и т.н. При мен на пунтото каското е по - малко от гражданската и мисля докато го застраховат да го правя, че все се намира някой "гоуем" шофьор да му забърше броните пред блока (4-и пъти вече за 2 години и половина).

          Коментар


            #6
            Лошо....ГО едва ли ще мине, пробвай някаква жалба в общината нз може да има някакви врати....Ама 2003 година без каско - за яд си е....
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар


              #7
              ГО няма как да мине, не едва ли. Освен ако камъка няма ГО...

              Коментар


                #8
                Airfan написа:
                ГО няма как да мине, не едва ли. Освен ако камъка няма ГО...
                Да и аз така мисля, за това собственици, община? Последните сигурно ще направят някаква комисия за оценка на щетите и т.н.

                Коментар


                  #9
                  Явка, много кофти случка. Преди 10 години в нашият град имаше отново подобни ветрове и тогава една топола падна върку типото. Имах късмет,че върху колата падна короната,а на ствола на дървото и щетите бяха одрасквания. Преди 2 години при подобно време преместих мареата да не е под дъветата. За късмет една ламарина от покрива на блока падна върху тавана и леко го надра. В конкртеният случай при теб можеш да говориш със собственика на къщата и ако откаже да ти покрие щетите мисля,че можеш да го съдиш. Много кофти история....
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #10
                    Абсолютно от никого не мога да поискам пари, това е сигурно.ГО покрива щети причинени от застрахования на други коли - т.е. ако ме беше ударила друга кола - да, ама в тоя случай - само КАСКО.Преди няколко седмици имах оферта за каско с лимитирано покритие 4000лв и до 800лв за щети на паркинг за смешната сума от 143лв, ама като преспах една нощ ми се досвидяха точно в тоя момент.Поръчал съм вече предното стъкло - минавам тънко - само 120лв с поставянето и то за ново, а не 2ра употреба.Сега тия 4 детайла са правене ще ме накарат да направя дълго отлаганото цялостно боядисване. Последно имах оферта за 600лв за цялата кола. Сега сигурно ще ми я дигнат на 700 щото има повече работа. Ох, ще река - всяко зло, за добро. Тая година кирлива върви - целия Януари бях болен, сега март - колата, ако ще е през месец - направо се плаша за Май още един сайт ме публикува ЛИНК
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Най - добре една бърза консултация с адвокат. Не прави нищо по колата преди това. Може да се наложи да се направи независима експертан оценка от вещо лице за да може да е актуална в съда.

                      Коментар


                        #12
                        Освен сега да зачекнеш сайтовете за дето са ти снимали колата без твоето разрешение.
                        Fiat Coupe 1.8

                        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                        Коментар


                          #13
                          Най - добре една бърза консултация с адвокат. Не прави нищо по колата преди това. Може да се наложи да се направи независима експертан оценка от вещо лице за да може да е актуална в съда.

                          Коментар


                            #14
                            Stoynev85 написа:
                            Най - добре една бърза консултация с адвокат. Не прави нищо по колата преди това. Може да се наложи да се направи независима експертан оценка от вещо лице за да може да е актуална в съда.
                            Спокойно може да почнеш едно дело срещу етажната собственост, все пак си е тяхна отговорност да си поддържат комина в състояние на не разпад.

                            Коментар


                              #15
                              Ей че гадна работа. Па като гледам и офиса на заден план на снимката.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X