Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Айде ново возило...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Humppa написа:
    Знаеш ли от кога се чудя къде се загуби, Явка!И сега се появяваш с гръм и трясък!!! Честито за самолета!
    Къде, къде - ми вади пари човека - глей ква кола си взе.А ние само философстваме тука
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #32
      Набореееее, честито!!!!Иначе аз не съм като вас, двамата адаши - изневерител. Следващата ми кола от сега се знае каква ще е.Дай боже по-скоро!БМВ-то е уникално! Чакам следващия път като дойдеш в София, да се видим и да ме повозиш!!!

      Коментар


        #33
        Тъй, тъй ... изневерявате значи, а? Честито г-н Митев, дълги, безаварийни километри с тази красавица ...
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          #34
          jenshen73 написа:
          Явор не го мислете как ще я храни тази кола - той взима добри пари.
          Не го мислим как, а откъде. Като се поразчетох днес, ей така, от капиталистическа завист, тва да пръскаш срещу буби било БМВ-доходоносно, бре, еййй....Направо листна въшка литър се хваща ...Да живей...

          Коментар


            #35
            Стига с това изневеряване! С BMW не е изневяра. То напълно съответства на духа и традициите на италианските марки, и според мен всеки собственик на италианска кола може да има BMW без това да се брои грях! Виж, ако беше някой от пенсионерските Мерцедес или Ауди, тогава щеше заслужава порицание пред строя :Dp.s. Не знам дали е случайно, но моите топ 3 марки коли се произвеждат в страните членки на Оста - FIAT, BMW и Honda
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #36
              Тя таа е дефектна ве - няма скоростен лост...

              Коментар


                #37
                Дидоооо....спамер такъв. Кога ги навъртя 11 000 мнения ве..хахаха!!!В София съм, тъкмо влизам. 9.3 среден от Варна до тук. Хемус Шумен 140 на автопилот, до Търново 100-110 обаче след това като ме запраска един дъжд......и с това задно предаване и все още несвикнал, движих малко като учебна кола. Иначе пътя не го усетих. С мойте изродщини Варна - София - Бургас - Варна, точно това е колата за мен.Кофти чистачки в автоматичен режим - мяткат се без никаква логика. На Круза са по-добри. На вода се държи страхотно. На Хемус към София лампата за стабилизацията премигваше стабилно, но почти не усещах поднасяния.Кик дауна е нещо страхотно.....святкам тировете за секунди. Обаче ако утре наистина има сняг, не мърдам от тук......признавам че ме е шубе! Още не съм готов. Последното със задно беше на баща ми жигулата миналия век

                Коментар


                  #38
                  По талон колко са и кг? Чисто любопитство
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #39
                    Честито! Пожелавам ти следващата ти кола да е с вертикално излитане!
                    Явор Митев написа:
                    ...В София съм, тъкмо влизам...
                    Ако си тук в неделя, ела на редовната среща да поцъкаме.
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #40
                      Явор Митев написа:
                      Дидоооо....спамер такъв. Кога ги навъртя 11 000 мнения ве..хахаха!!!В София съм, тъкмо влизам. 9.3 среден от Варна до тук. Хемус Шумен 140 на автопилот, до Търново 100-110 обаче след това като ме запраска един дъжд......и с това задно предаване и все още несвикнал, движих малко като учебна кола. Иначе пътя не го усетих. С мойте изродщини Варна - София - Бургас - Варна, точно това е колата за мен.Кофти чистачки в автоматичен режим - мяткат се без никаква логика. На Круза са по-добри. На вода се държи страхотно. На Хемус към София лампата за стабилизацията премигваше стабилно, но почти не усещах поднасяния.Кик дауна е нещо страхотно.....святкам тировете за секунди. Обаче ако утре наистина има сняг, не мърдам от тук......признавам че ме е шубе! Още не съм готов. Последното със задно беше на баща ми жигулата миналия век
                      Честито! Ово е стандард !Не се плаши от задното! Просто влизаш без газ в завоя и излизаш с газ.Добър разход ти е дала. Това определено е правилния матор за това купе. Дори на повече колометри ако е пак износването би било минимално.Дали скоро няма да се появи BMW секция във форума
                      F31 BMW 320d

                      Коментар


                        #41
                        tyson написа:
                        По талон колко са и кг? Чисто любопитство
                        Да отговоря на всички въпроси от раз. ЭКСПЛУАТАЦИОННЫЕ ПОКАЗАТЕЛИ Максимальная скорость 250 км/час Время разгона (0-100 км/ч) 6.3 с Расход топлива в городе 15.5 л/100 км Расход топлива на шоссе 8.3 л/100 км Расход топлива Смешанный цикл 10.9 л/100 км Экологический стандарт EURO III Объем топливного бака 88 л Снаряженная масса автомобиля 1870 кг Допустимая полная масса 2450 кг Размер шин 245/55 R17 Размер дисков 8J x 17
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #42
                          Благодаря, Торнадо.
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #43
                            Tornado написа:
                            tyson написа:
                            По талон колко са и кг? Чисто любопитство
                            Да отговоря на всички въпроси от раз. ЭКСПЛУАТАЦИОННЫЕ ПОКАЗАТЕЛИ Максимальная скорость 250 км/час Время разгона (0-100 км/ч) 6.3 с Расход топлива в городе 15.5 л/100 км Расход топлива на шоссе 8.3 л/100 км Расход топлива Смешанный цикл 10.9 л/100 км Экологический стандарт EURO III Объем топливного бака 88 л Снаряженная масса автомобиля 1870 кг Допустимая полная масса 2450 кг Размер шин 245/55 R17 Размер дисков 8J x 17
                            Я, че тя само със 100 кила по-тежка от 3-ката. Баси и ’джелезото съм взел.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #44
                              Йее това е уникален автомобил имах щастието да карам няколко пъти един такъв дзвер на едно приятелче и направо е самолет.Честито за чудесната кола. :D
                              Fiat Marea 1.8 16v HLX
                              Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                              Коментар


                                #45
                                Immortal написа:
                                Набореееее, честито!!!!Иначе аз не съм като вас, двамата адаши - изневерител. Следващата ми кола от сега се знае каква ще е.Дай боже по-скоро!
                                на дедо Ланус-а
                                Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                                Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                                Коментар

                                Working...
                                X