Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Татуировки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Не се вижда много добре, но поне фонта е красив :D
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #32
      Даааа и като цяло е направена много добре )))
      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

      Коментар


        #33
        Гледам че преди 2г е имало подобна тема,но като цяло няма много снимки :D Тогава съм имал една,сега са 2,а принципно предстои по-мащабен проект Кой каквото и да си мисли,но това си е...тръпка,болест дори-почне ли веднъж човек май няма спирка... Трудно избирам и се спирам на нещо,което да ме грабне-и за 2-те съм разглеждал седмици наред/всяка за периода си.../.пп.Тази със совата-това е оригинала-не ми се търсеше да извадя моя снимка с хубав "взгляд" с нея!
        Прикачени файлове
        LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
        LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
        LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
        Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
        Grande Punto 1.2 LPG

        Коментар


          #34
          И аз съм с татус, но ще трябва да изчакам лятото за да постна снимка, тъй като е направена с бяло мастило и се вижда само като почернея на моренцето
          Fiat Bravo 99' 1.6 GT
          Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
          Fiat Bravo 99' 1.6 SX

          Коментар


            #35
            Ето и от мене снимков материал
            Прикачени файлове
            Fiat Brava 1.9 TD 75

            Коментар


              #36
              Аз все се надявах, че в таз тема някоя колежка ще си покаже.... пеперудката, татуирана на дупето, ама... само мъжки бицепси гледам, с изключение на колежката mims.

              Коментар


                #37
                Аз мога ли да попитам защо като някой си татуира нещо на китайски, иврит, японски или друг странен език и не казва какво пише???Ако е написано на български или на английски нали всеки разбира какво пише? Каква е идеята да е някаква супер тайна и какъв е проблемът да се сподели?Чувал съм и други крайно абсурдни тъпотии от сорта, че можело да се казва само на трима човека... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #38
                  Immortal написа:
                  Аз все се надявах, че в таз тема някоя колежка ще си покаже.... пеперудката, татуирана на дупето, ама... само мъжки бицепси гледам, с изключение на колежката mims.
                  Коя от дамите регистрирали се в този форум смяташ,че и е дошла гениалната идея да си татуира точно пеперудка? Аз нямам татуировки ама бих си направила ако не ми беше противопоказно Ако успея ще убедя брат ми да си покаже неговите
                  Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                  Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                  Коментар


                    #39
                    style34 написа:
                    Аз мога ли да попитам защо като някой си татуира нещо на китайски, иврит, японски или друг странен език и не казва какво пише???Ако е написано на български или на английски нали всеки разбира какво пише? Каква е идеята да е някаква супер тайна и какъв е проблемът да се сподели?Чувал съм и други крайно абсурдни тъпотии от сорта, че можело да се казва само на трима човека... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                    Разбира се, че може да попиташ и аз ще ти кажа моето мнение. Татуировките, както вече споменах си ги правя единствено и само за себе си. Вложила съм някакъв смисъл и не смятам за необходимо да знае всеки какво пише. Не ми е никакъв проблем и да кажа, защото не е върховна тайна. Аз лично никога не съм питала какво значат надписите на приятелите и познатите ми хора. Самият факт, че не са на български или английски език говори, че притежателят им не иска всеки да знае.
                    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                    Коментар


                      #40
                      Совата, совата е уникалнаааааа ))
                      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                      Коментар


                        #41
                        Нека и аз да се включа.На 16 години си направих първата,на левия прасец смърта под формата на трайбъл.Сега съм на 24 и имам общо 3.И аз мислех,че ще мина само с 1,но не става.Другите ми са надписи,едната е на дясната ръка от лакътя до китката от вътрешната страна,а другата е на левия бицепс от вътрешната страна и надписа е на италиански.Довечера ще пусна снимки,че тук нямам.
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          #42
                          Харесвам татусите по принцип, но когато са много премерени и без да се прекалява...Не знам защо когато са твърде много - като т.нар. ръкави - човека ми изглежда недоизкъпан някак си, нечистоплътен ако искате... ( Моля да не ми се обиждат колегите с такива)Аз лично нямам, няма и да си направя. Поне не и постоянна. За проба съм си правил временни - знам че се бях яко обринал от мастилата, там където е била татуировката. И стоя възпалено месеци...Не бих позволил и на сина си да си направи трайна татуировка, ако ме пита изобщо като порасте.Твърде трайно е... За цял живот...То за цял живот не мога да приема че ще трябва да гледам собствената си мутра, какво остава за някой татус, който след 4-5 години ще ме дразни.Ето - доста хора си ги премахват - пак пари, болки и белези..Ама това е мое мнение, всеки си решава.А и със сигурност - ако ми дойде в офиса един яко татуиран да правим бизнес - бъдете сигурни че няма да се отнесем към него с подобаващото внимание. И вероятно няма да стане бизнес. А човека може да е прекрасен. Някак си лековато и безотговорно е това яко шарене по тялото.
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #43
                            mims написа:
                            Совата, совата е уникалнаааааа ))
                            Абсолютно!!!А с тия "размишления" за нормите в обществото, направо ме уби! Сигурна ли си, че ти си го писала? Ето и моята:
                            Прикачени файлове
                            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                            Ванга

                            Коментар


                              #44
                              mims написа:
                              Разбира се, че може да попиташ и аз ще ти кажа моето мнение. Татуировките, както вече споменах си ги правя единствено и само за себе си. Вложила съм някакъв смисъл и не смятам за необходимо да знае всеки какво пише. Не ми е никакъв проблем и да кажа, защото не е върховна тайна. Аз лично никога не съм питала какво значат надписите на приятелите и познатите ми хора. Самият факт, че не са на български или английски език говори, че притежателят им не иска всеки да знае.
                              Може и така да е, нямам и затова питам. Но все си мисля, че ако наистина си направиш татуировка само и единствено за себе си ще я направиш на такова място, че никой да не я вижда. Не да си изпиша ръката и да ходя декември месец с къси ръкави, за да се види, но да не казвам какво пише.Това не го казавм за теб, а по принцип. Аз лично бих си написал нещо на български или английски, а не нещо, което самият аз не разбирам. Лично мнение. На яки картинки се кефя много, но както каза някой - да са на чуждо тяло.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                #45
                                Имаше преди време една карикатура тип комикс, на нея беше татуист с клиентка, която казва "Искам да ми изпишете на японски "Вечна любов"", а татуиста на следващата си мисли "Пиша аз кво да е, кой ще го чете японския не ми пука"... Та общо взето това ми е мнението за йероглифните татуси. Особено тия на иврит... Все едно да си харесам два йероглифа на японски, да ги татуирам и изведнъж да се окаже, че значат "Аз съм отявлен идиот"... Някак си ...?
                                Steliyan's Life!
                                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                                Коментар

                                Working...
                                X