Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Татуировки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Татуировки

    По идея на Оги пускам тази тема.Хайде, колеги, кой какви има, кой какви харесва, къде си ги прави и т.н.Аз си направих първата преди година и половина може би. Мислех си, че ще бъде само тя, но не! Без една мога с една не :D Всъщност осъзнавам, че това е начин да изразя себе си, отделно мисля, че стоят много красиво, когато са направени добре и мястото е подбрано внимателно.С удоволствие бих направила и още, но за съжаление в нашето общество не се гледа благосклонно на тях. Съобразявам се с това, защото не обичам да съм много различна.
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    #2
    Е, то без снимки каква такава тема ще е. :D
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #3
      Аз пък съм си татуирал цял ТИР на гърба със все влекач и ремърекетата, даже и пломбите от митницата му личат Шегувам се, имах дявол и архангел на гърба но ги махнах. И заради болката от махането никога повече няма да си наравя нова.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Аз засега имам две... А ще имам и още със сигурност...Хайде дамите.. Не се срамувайте покажете и вашитеп.п. Колкото и татуировки да си правя, всичките ще са скрити. Когато съм с панталон и тениска (риза с къс ръкав) да не се виждат п.п.с. Колега я сподели нещо за премахването как става и на каква цена
        Прикачени файлове

        --------------------

        Коментар


          #5
          S_BANKOV написа:
          Аз пък съм си татуирал цял ТИР на гърба със все влекач и ремърекетата, даже и пломбите от митницата му личат Шегувам се, имах дявол и архангел на гърба но ги махнах. И заради болката от махането никога повече няма да си наравя нова.
          Яко боли, а? А белези големи ли остават?
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #6
            Махах ги моите в медицински център, с козметична насоченост- няма да казвам името че щее като рекламаскъпо е за двата татоса ми взеха около 800лв. а ане бяха големи, примерно около 8 на 4 см единия и другия.Махат се с някакъв апарат с лазер или нещо подобно, но боли зверски, все едно са те залели с кисилина. при мен отне 4 процедури за 2 месеца.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Аз имам две , на едната ръка пише Син съм на земя прекрасна , син съм на юнашко племе , а на другата имам лъв , замислил съм и още проекти по мене :D
              Fiat Brava 1.9 TD 75

              Коментар


                #8
                Дайте снимки! Не ми се фукайте само кой какво има...Банков, искам снимка на гърба да видя белезите? И аз имам татус и си мисля да го махна, заради малкия. Ще ревне и той да се татуира...след време...
                Прикачени файлове
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  Оги е много идеен. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Mims, много па ти дреме как хората гледат на това! Напротив, татуировките доста навлязоха от няколко години насам.Аз пък няма да ви покажа моята. Правена е преди 15 години... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 , как звучи само...15 години! Изглежда така, сякаш е правена вчера, не е мръднала грам.Много отдавна искам още една, ама все не остават пари.Ще ми се да си направя подарък за рождения ден, ама да видим.П.С. Ники, и да я махнеш, и да не я махнеш, малкият като ревне и той да си прави - няма да го спреш!П.С.С. И от снимката не става ясно - с татуировката ли се фукаш или с рибата???
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #10
                    Irka написа:
                    Оги е много идеен. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                    Като тАКОва с витамини, предполагам? Той Ники е схванал идеята, само жените да си показват картинките Те жените във форума - с лопата да ги ринеш. Трябва някакъв дамски раздел да си направите, в него само колежки да си пишете, току-виж се активизирали. Ако си татуираш някое лого на форума - обещавам да издигна въпроса на ОС и да ти отпуснем форумски пари, ако се приеме. tyson - снимката ти е разбиваща просто! Кви татуировки, я виж каква цаца си хванал! Веднъж гледах някакъв спорт, беше нещо с бой, ама не ги разбирам много кой какъв е, както и да е, та спортистът си беше татуирал на гърба емблемата нa играта Assassin’s Creed:

                    Коментар


                      #11
                      tyson написа:
                      Дайте снимки! Не ми се фукайте само кой какво има...Банков, искам снимка на гърба да видя белезите? И аз имам татус и си мисля да го махна, заради малкия. Ще ревне и той да се татуира...след време...
                      Не се плаши от белега, почти не личи, дори бих казал че ако не знаеш че го има няма да го забелиш. Просто стой като малко по тъмна кожата. пп Ей момче, продължаваш да ме дразниш, ся тоя амер от де го извади/ Виждам че е на Дунава/, питам за място. Сега да показвам ли снимки на двата косутра дето ги хванах в четвъртък, вярно че са по 100гр. ама не се хваля.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #12
                        Харесвам татуси,ама да са на чужд гръб . Нагледал съм се на татуси тип "пиян майстор в казармата".Заради такива татуси не мога да се реша на подобна стъпка. Еле па като видя жена с цели ръкави и ми се повдига.Всичко трябва да е премерено и с мярка,инак става кич и грозотия.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          Нямам друга снимка на татуса просто. Амура е дунавски 15кг-ов. Мястото е един остров Стига спам вече. Чакаме снимки.
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #14
                            Алоооууу, тема за риболов вече си имате! Не разваляйте тази, че да не пускам "Колко често лъскате ...пода в кухнята и какъв препарат използвате?", "Откъде си купувате конците за гоблени?" и "Розмарин ли да сложа на сложа на пилето или шафран"?Дамска "секция" да си направим, викаш ...то убаво, ама като не ме долюбват дамите във форума , ко прайм? Обещавам да кача снимка на моята татуировка, която е на рамото и гласи "Пеньо форевър". За Пеньо Пенев говоря, да не мислите, че за оня травестит!...иии, да пуснем анкета какво точно да е логото на новата татуировка на Ирка, посветена на форума. ФФБ - "Долу южните плодове", "Амнистия за грешниците" или нещо друго? П.С. Тоя амур да не се е назобал с някви растежни хормони?
                            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                            Ванга

                            Коментар


                              #15
                              Ето една идея за готина татуировка:糖醋汁雞,竹筒飯和清蒸蔬菜

                              Коментар

                              Working...
                              X