Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вече с оборотомер и липсваща индикация на таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вече с оборотомер и липсваща индикация на таблото

    Днес направих интервенцията, домнора беше Пунто SX, със зеленият километраж, което мн не ми харесва, но ще го преживея.Единственият проблем е че лампите за маслото и акумулатора не ми светят, но мисля че има някаква минимална разлика във таблата, мисля че беше писано тук за това, та въпросът ми е каква е разликата и как да ги подкарам да работятРедактирай заглавието, така че да отговаря на правилата на форума, в противен случай темата отива в коша.
    ...хладилник, карам хладилник...


    #2
    Re: Вече с оборотомер

    seninkn написа:
    Днес направих интервенцията, домнора беше Пунто SX, със зеленият километраж, което мн не ми харесва, но ще го преживея.Единственият проблем е че лампите за маслото и акумулатора не ми светят, но мисля че има някаква минимална разлика във таблата, мисля че беше писано тук за това, та въпросът ми е каква е разликата и как да ги подкарам да работят
    Колега виж си крушките :Д аз си монтирах табло преди година , платките са идентични макар че таблата са различни ... Даже моето табло не беще с жило , понеже човека които ми го прати каза че е от 1.1 и като го получих видях че не е от 1.1 .Но не е проблем Ползвах моята основа бялото с жилото оставих моя скоростомер , префарлих обаче на новоото табло циферблата на скоросотомера , присадих и оборотомера а махнах часовника , същотото и с темепературата и нивомера . ПРи огледа обаче видях че моята платка от зад има нагар по патечка :Д и Видях че платктие са идентични и си прехварлих и на новото табло платката . Тъй че порблем с тея неща няма. С времето разгледах и видях че мога да подкарам и символа за отворена врата :Д Трябва да се пусне от крушката на таблото до палчето долу на врата (палечето за плафона) едно кабелче с диод) (диода е нужен понеже като махнеш контактния ключт, плафона зема маса от таблото и свети )и при отваряне на вратите святка и тази индикация. Ако има нещо драскай. При мен оборотомера не тръгна от пин 23 ,понеже компа ми е леко повреден, няма маса на пин 23 и даже краче 7 на бялото реле е примостено с външна маса. Та оборотомера го подкарах с 2 диода и Минус от 2те бобини Драскай ако има нещо на skype ... face -> http://www.facebook.com/photo.php?v=...type=3&theater
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар

    Working...
    X