Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои прибори захранва бушонът 40А на Брава 1.9 ТД75?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кои прибори захранва бушонът 40А на Брава 1.9 ТД75?

    Моля за малко помощ.Колата е брава 1.9 тд 75к.Днес както карах и изведнъж колата изгасна.Таблото изгасна и нямаше никакви токове,единствено радиото работеше.След кратък оглед установих че е изгорял един бушон 40А в двигателя където са бушоните на АБС и перката.Смених го таблото светна,запаких колата и при потегляне пак изгасна и изгоря бушона.Въпроса ми е кои прибори захранва този бушон и къде да търся повредата?Благодаря предварително.Следваща тема с подобно заглавие направо отива в коша. Редактирам го, за да отговаря на правилата на форума.
    фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

    #2
    Смених бушона и запалих колата.При светване на фаровете(ксенони)колата изгасна.Изключих баластите и подкарах колата без да има проблем.Възможно ли е да е от ксенона и ако да защо не гори бушона на самия фар?
    фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

    Коментар


      #3
      van02 написа:
      Смених бушона и запалих колата.При светване на фаровете(ксенони)колата изгасна.Изключих баластите и подкарах колата без да има проблем.Възможно ли е да е от ксенона и ако да защо не гори бушона на самия фар?
      Аз на твое място щях да отида при майстора който ми е слагал ксИнонЯ...и да искам поправка на проблема...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        днес махнах вепросния ксенон но броблема остана.левия фар е проблемен.При изключване на същия от крушката няма проблем но при включване колата гасне.Интересно е че при махнат бушон на левия фар колата гасне а като го изключа от кабела на крушката няма проблем.Другото е че след като колата изгасне токовете се губят без да е изгорял 40А бушон ,след изчакване на около минута всичко се оправя.Някакви идеи?
        фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

        Коментар

        Working...
        X