Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колега от Бурга за събота, адаптация - Fiat Brava 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега от Бурга за събота, адаптация - Fiat Brava 1.6 16V

    Здравейте, големи мъки, голямо нещо с този ФЕС, така и не можах да се свържа, лаптопа ми батерия няма, че дърпах едни удължители от 6-тия етаж...страшна работа беше, че и в дъжд.... Ако има колега от Бургас, който може да ми направи адаптацията през събота...нека пише, моля, че искам да си взема колата понеделника ( работя извън Бургас ), а ще съм поне 3-4 седмици извън Бургас и искам да е с мен.... ядене и пиене на корем плащам :D Адаптацията ми трябва да е на бензин. На газ също трябва, имам и за там кабел, на тамона газ съм. Моля, някой, ако събота му се виси над колата час, два..нека ми пише. Благодаря. Аз се намирам във Възраждане.Колеги, давам 20 лв. за днес или максимум утре за адаптация на бензин. Колата е Фиат брава 1.6, 103 коня, 2000 година е модела. с пластмасовите колектори, ЕКУ-то мисля, че завършваше на 49F , във ФЕС мисля, че беше 99’ Fiat Brava 100 16V. не мога повече да се занимавам...от кабелите ли е, не знам, но нямам нерви, а колата изобщо не иска да върви, трябва ми, а съм се прибрал само за събота и неделя, а ауто италията не работи...Успях да направя адаптацията. На бензин в момента работи 6 точки ( разхода не съм го гледал какъв е, беше 21-22 ) Сега на газ го калибровах ( забравих да изчистя грешките, утре пак ще слизам ) работи идеалка на газ ОСВЕН в ниските оборит, ако я оставя по инерция примерно и пусна 2-ра, 3-та скорост да речем при леко подаване на газ, все едно се дави и ако я изтърва, гасне. Също е и на място. Държи 800 оборота. Давам рязко газ, но все едно има лаг, оборотите се вдигат чак след секунда, две...пускам газта и се получава заглъхване. Иначе на настъпан педал на газта работи добре. Утре ще видя като разход как ще ми даде. Силно се надявам да ми дава нормален разход вече.
    Fiat Brava 1.6 16V 2000г. бяла, Бургас
Working...
X