Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем мигач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем мигач

    Здравейте, Фиат Браво 97` 1.9 ТДПояви се следния проблем: когато съм на ляв мигач и натисна спирачката мигача спира да свети и да цъка на таблото все едно съм го изключил. Когато си махна крака от педала на спирачката пак почва да мига и да цъка.Това го прави само на ляв мигач.Пробвах без фарове на дълги на къси за мъгла винаги го прави това.Забелязах и че като пусна да мига мегача и копчето с което пускам фаровете за мъгла задните съвсем слабо просветва и угасва в синхрон с мигача. Когато съм настъпил спирачката свети много слабо пак същия бутон за мъгла.

    #2
    Маса
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    Коментар


      #3
      янко написа:
      Маса
      колега с това си мнение не помагаш осезаемо на колегата колега свали и си почисти буксата на ЛЕВИЯ стоп почисти хубаво и крушките и пистите на самия стоп ако не се подобри ще го мислим още
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Накратко - маса на левия стоп

        Коментар


          #5
          То лятото нещо подобно беше станало ама тогава бях направо изгубил левия мигач.Карах я на токаджия и той каза оправил съм ти масата. Викам я па тоя аз колата му оставих той масата правил ...... Как да е взе 10 лв. и нямаше проблеми ама сега пак стана така ..... И какво сега клеясва ли нещо какво става да не влиза влага там ....

          Коментар


            #6
            И при моята брава беше така - проблема се оказа, че точно където е буксата, в която се вкл кабелите (на самото осветително тяло) бяха се постопили пластмасовите разделители на отделните пинове и ми окъсяваше. Та баща ми ги пооправи малко, заля ги с пластмаса, за да не мърдат и като се втвърди всичко, вкл кабелите обратно. Резултата е вече 2 години без проблеми в светлините. Та отвори го и провери за нещо нагоряло или стопено по клемата и куплунга на самият стоп. Това от мен - дано съм помогнал
            vasilaki87
            FIAT BRAVA - 1.6 16V - 103HP - 11.1995 г.

            Коментар


              #7
              осветление

              Дори и на самата пъпка на крушка може да хване окис и пак да не свети а уж всичко да е наред . И при новите коли се получава това дори повече щото шините са от некачествен материал и ръждясват.
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Проблема е решен оказа се в масата клемата беше леко загоряла и се разместила за чистих я малко изправих и стана.Крушките бяха много зле и ги смених... 12 крушки има отзад на двата стопа ...... всички смених и здравите и лошите, че не им знаех годините

                Коментар


                  #9
                  Добре си направил. Пазиш ли ги? Снимай работещите, да се види как почерняват с времето.

                  Коментар

                  Working...
                  X