Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo - гасне в движение ? Loose Conn.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Компютъра на ГИ-то му, май се разчита и марката Romano.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #77
      Аха ясно. Моят ГИ е BRC, Но не знам къде е компютъра му. Общо взето много неща все още не знам за колата.

      Коментар


        #78
        И аз го преместих снощи
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #79
          Дайте точни кординати за ремонт.При мен проблема е същия, но мисля, че намерих решение и в момента чакам частите да дойдат. Ако не се получи ще го изпращам и аз.Навсякъде ли цената е 300лв?
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #80
            Колеги, дайте някакви кординати на сервиз за ремонт на ЕКУ на Стило 1.6
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #81
              Здравейте,колеги!Имам познатия проблем и дори говорих с Михаил,но си смених апарата и не съм запаметил номера.Бихте ли ми дали номера?Благодаря предварително!!!

              Коментар


                #82
                Номера на Михаил Пешев,който ремонтира компютрите на Стилотата; 088 8966014

                Коментар


                  #83
                  Много благодаря!Дано вече всичко да е наред!

                  Коментар


                    #84
                    Аз скоро си купих Стило 1.6 газ/Бензин 103к.Имам същия проблем при загрят двигател изписва същите грешки и изгасва в движение. Понякога пали от раз понякога трябва да изчакам малко и след това пали. При първо палене сутрин или ако е студена паля и оборотите й падат и угасва. След повторно палене трябва да изчакам иначе придърпва като тръгна и гасне отново. Чета много във форума но темите са стари. Може ли някой да ми каже как е решил проблема си,защото до колкото разбирам е всеобщ. Благодаря предварително

                    Коментар


                      #85
                      Цялата тема е точно за решението на проблема, по-горе е даден и телефон на човек, който ремонтира компютрите.
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #86
                        Emkasemka написа: Преглед на мнението
                        Аз скоро си купих Стило 1.6 газ/Бензин 103к.Имам същия проблем при загрят двигател изписва същите грешки и изгасва в движение. Понякога пали от раз понякога трябва да изчакам малко и след това пали. При първо палене сутрин или ако е студена паля и оборотите й падат и угасва. След повторно палене трябва да изчакам иначе придърпва като тръгна и гасне отново. Чета много във форума но темите са стари. Може ли някой да ми каже как е решил проблема си,защото до колкото разбирам е всеобщ. Благодаря предварително

                        По-добре пробвай унгарците хем
                        ще ти излезе и мнооооого по-евтино. (линк има в темата) вместо тоя мошеник Мишо Пешев 0888966014 .Лъже и омайва като дърт циганин по телефона.След 45 дена "ремонт" на ЕКУ струващ "само" 420лв ,то се скапа след 5 месеца (и 2500км минати) http://www.fiatforum.bg/showthread.p...BB%D0%BE/page3

                        Като цяло мисля е по-добре да я бракуваш колата.Ще си спестиш много излишни нерви в бъдеще ,а и доста пари !
                        Последна редакция от dan4op5; 10.08.2020, 12:15.

                        Коментар


                          #87
                          Колеги , по повод на това , че и аз имах проблеми с компа на стилото и ми бе отремонтиран за един ден и на цена от 150 лв. Вчера го получих и поставих няма проблеми . Фирмата се казва Avtoelektonchik в Младост-4 ТЕЛ.0886339978
                          Стило 1.6

                          Коментар


                            #88
                            Ето един много добър сервиз в Горна Оряховица https://papagal.bg/eik/200227338/1693
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #89
                              Колеги , по повод на това , че и аз имах проблеми с компа на стилото и ми бе отремонтиран за един ден и на цена от 150 лв. Вчера го получих и поставих няма проблеми . Фирмата се казва Avtoelektonchik в Младост-4 ТЕЛ.0886339978
                              Въпроса е какво точно са отремонтирали и дали не са презапоили само пътечките или е сменяно нещо.

                              И още по-важното е,колко ще издържи след този ремонт.Едва ли ще е повече от следващото лято

                              Коментар


                                #90
                                Премести ли мястото на компа, да не е в/у двигателя? От собственика на горепосочения сервиз научих селдното: компа че се грее - да това е така, НО на стилото на сина пластмасовата тапа беше станала почти на прах, според него тази тапа е за да се издуха ако в компа от нагряване се получи по-голямо налягане. До тук добре и пак има, но след разпадането на тапата компа започва да се изпотява и се получава конденз който му разказва играта, така беше и на нашия комп, той трябва да е херметизиран. Най-напред го бях изпратил на една софийска фирма, която ми го върна с въпроса "От къде е тази вода в него?", на което нямах отговор, докато Евгени той ми обясни, после ми намери друг комп и сега всичко е както трябва /да не му е уруки/.
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X