Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна двигател на Дукато 1993г. 2.5Д с двигател от Крома 2.5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна двигател на Дукато 1993г. 2.5Д с двигател от Крома 2.5

    Здравейте на всички фиатаджий. От доста време карам Дукато, като съм минал през всички разновидности на купе и двигатели. Лично за мен Дукатото е най- добрия бус до 1994г. Следващите версии са малко по калпави на окачване и много повече гният. Та по темата. Да се похваля. Едно приятелче бракува една Крома 1996 набор 2.5 ТДИ (107к.с) заради запалена ел инсталация и излязъл Аегбег. Та реших аз да пробвам данадена неговия мотор на моето муле 1993 набор 2.5Д 75 к.с. Двамата с приятелчето за 1 ден махнанхме мотора на дукатото и кромата. Оказа се че блоковете са напълно идентични. Разликата е в ГНП тата та се наложи да разменим ГНП. Малко зор видяхме докато сложихме мотора в коша и о ГАДОСТ съединителя не беше същия. Аиде пак нагоре, смяна на феродовия диск( другото е идентично), и отново в коша. 2 дена за доработване на ел инсталацияи други заебавки. Настана часът на истината, подкачих му гориво от помпата и от второто врътване запали. удивителното беше когато го подкарахме. РАЗЛИКАТА Е ОГРОМНА. Карал съм кви ли не бусове но не знам друг бус да набира така. Влезне ли в турбото все едно си му върнал скорост. Невероятна машинка стана. На вниманието на всички дукатаджий с мотори 2.5д. Интервенцията си заслужава 100% Кроми с ТДИ мотори бол. А Вярвайте ми бусчето стана друго. :D :D :D
    В България има запас от идиоти за 150г.

    #2
    Здравей, колега Кромория мотор имаше ли шайба на коляновия вал и ако не е проблем да дадеш номер за връзка защото съм в същия филм и всяка информация ще ми е полезна .

    Коментар


      #3
      Добре си се справил, ала за съжаление малко останаха живи набори на твоето Дукато - ръждата ги изяде...
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар

      Working...
      X