Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1.4 - грешки при диагностика: FF

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава 1.4 - грешки при диагностика: FF

    здр колеги незнам нали темата е за този раздел,ако нее ме извинете и ако може дая прехвьрлите кадето трябва,при диагностика на фиат брава 1,4 12в ми излиза грешка FF записана 136 пати и неможе дасе истрие и незнам какво значи ако някои знае каквое да пише.Благодаря предварително.ако има правописни грешки се извинявам но компа мисе цака нешто :D

    #2
    На какъв софтуер ти е дало тази грешка?
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      .

      multiscan

      Коментар


        #4
        Re: .

        Не искам да казвам нищо лошо, но откакто това стана MultiECUScan, не работи за мен.Не съм сигурен коя версия се казваше FES, но тя работеше.Сега дори не мога да се свържа. Едва ли не рязах кабели заради това.Пуснах Unidiag-а и всичко е ОК.Опитай с него.
        kiskina написа:
        multiscan
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #5
          ок ще пробвам и с нея макар че взе дами писва и маи така ще кара :Д

          Коментар


            #6
            съмнения за дебитомер

            Колеги, моля за помощ! Имам сериозен проблем , който не могат да ми открият вече доста време...ще започна отначало, за да може тези които разбират повечко да ми помогнат , ако някой има желание разбира се..преди около половин година ми светна тази лампичка на снимката, която съм подчертал, но това не ми се отразяваше на движението , просто си светеше..постепенно обаче, преди около 3 месеца започна да ми прекъсва колата , както си карам и оборотите ми падат и веднага си се възстановяват пак , просто прекъсване , нито гасне нищо..светва ми лампата , прекъсва и веднага се маха и после пак светва лампата и се маха.. и от време на време се чува някакво пукане и гърмене , заради това гърмене сменях и капак на въздушния филтър..сега обаче от около месец и малко постоянно ми прекъсва , едвам карам , а извън града ако мина 60-70км / ч си е направо подвиг..просто не се издържа, карам си колата по сервизи и всеки гадае и накрая пак нищо..последно се съмняват в Дебитомера .Та някой имал ли е подобен проблем и ако да много ще съм благодарен да ми каже как го е оправил...извинявам се ако темата ми не е за тук , но никъде не успях да открия тема за дебитомер!!!Благодаря предварително
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Тази лампичка е за много неща. Общо взето е за всякакви проблеми свързани с инжекционната система. Виж си кабели ,свещи и бобина. Като аз лично смятам че проблема ти е бобината. По документацията за браво/брава/мареа има как да провериш бобината с мултицет,но това е само за първичната намотка.

              Коментар


                #8
                1

                Мерси много.. а ако е тя имаш ли представа какво горе долу ще ми струва ремонтът ?

                Коментар


                  #9
                  Няма представа точно, но питай гугъл пиши бобина за ..... цена. Смяната можеш и сам да я направиш. За 1,6 16в съм си взел за 115лв.Не те съветвам да слагаш 2ра употреба. А най-добре е преди това да минеш една диагностика.

                  Коментар


                    #10
                    1

                    Добре благодаря

                    Коментар


                      #11
                      за триене

                      Коментар

                      Working...
                      X