Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честито на колегите от Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честито на колегите от Пловдив

    "Майна" е тоя път и мен ма изненадаха... незнам колегите от пловдив дали са си проверили данъците... ама им препоръчвам да го правят седнали.Само за инфо за Стило 1.6 103 магарета данъка за тази година ми е 210 български лева... да му приседнат всичките един по един на тоя Тотев. Та кат за националния празник може да се чувстваме пре***ни. ЧЕСТИТО на печелившите.
    Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
    Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

    #2
    Като искате хубави булеварди без дупки - тъй ще е... малко боли, ама се свиква... аз кво да кажа с 242 лв...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      donnna написа:
      Като искате хубави булеварди без дупки - тъй ще е... малко боли, ама се свиква... аз кво да кажа с 242 лв...
      Да бе... 242 лева... на 2.4 турбо печка... с колко коня...моя е 210 за 103 коня ино и шес бензин...Има малка разлика... а колкото до булевардите ти кога последно си бил в Пловдив бе мой???Като изключим прясноасфалтираните останалото е бом бок.
      Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
      Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

      Коментар


        #4
        Колега, да не са сбъркали нещо?Този данъчен калкулатор пресмята, че ако колата ти е от 5 до 14г., данъка й в Пловдив трябва да е 149.97 лева.За общ.Силистра, за моята кола, пресмята точно стойностите до 14г. и над 14г.

        Коментар


          #5
          hood написа:
          Има малка разлика... а колкото до булевардите ти кога последно си бил в Пловдив бе мой???Като изключим прясноасфалтираните останалото е бом бок.
          Е те за това ти говоря - за да ви оправят улиците требат кинти.... то не става само с ядене....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            =Rudi= написа:
            Колега, да не са сбъркали нещо?Този данъчен калкулатор пресмята, че ако колата ти е от 5 до 14г., данъка й в Пловдив трябва да е 149.97 лева.За общ.Силистра, за моята кола, пресмята точно стойностите до 14г. и над 14г.
            Трябва колега... миналата година беше толкова... от тази има бонус 40% и вече е 210 ...До колегата donna... принципно поне да правиха улиците както трябва... аз лично мога да се хвана на бас с който иска че в пловдив до 2-3 години чисто"новите" улици сега ще са с пъти по зле ... просто ги асфалтират на части от 20-30 метра всяко платно... по средата на свръзките си има улеи... при първия къв да е сняг и студ след тва ще зейнат е баси дупките.
            Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
            Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

            Коментар


              #7
              hood написа:
              До колегата donna... принципно поне да правиха улиците както трябва... аз лично мога да се хвана на бас с който иска че в пловдив до 2-3 години чисто"новите" улици сега ще са с пъти по зле ... просто ги асфалтират на части от 20-30 метра всяко платно... по средата на свръзките си има улеи... при първия къв да е сняг и студ след тва ще зейнат е баси дупките.
              Даваш прекалено голям срок кви ти 2-3 години, до спирката на ПУ, както и при площад Съединение отново се образуваха пресъхналите езера, които и при най малкия дъжд стават язовири :Д Нали трябва да пълнят от някъде бюджета, след като изядоха всичко. Виж че ако пиеш бира в градинката или на тепетата, ще те глобят с 3000 лева, а ако си простреш гащите на терасата от към булеварда, могат да те глобят, решат ли да се заяждат.Та сега по темата: Да наистина данъците са яко увеличени, и не ми се мисли както сме с три коли колко ще олекнат джобовете. Ама кво да се прави като за кмет имаме едно дърво все пак.Поредна тема за данъци на автомобилите, с неясно заглавие. Ключ.
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар

              Working...
              X