Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прецакаха разхода.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    dudulia написа:
    Няма проблеми.Ще го направя след няколко дни,като се прибера вкъщи,но става въпрос за монтаж на газов инжекцион БРЦ секуент 24,фастнесс и секуент 56.На английски са,но се надявам все пак да са от полза.Всъщност файловете ги имам и при мен,но са големи 5 и 9 МБ.Къде да ги кача и как?
    Идеално и похвално! Ако не те затруднява, моля прати файловете на този адрес: zgabrovski@westeastbank.com !Колегата ще има грижата да ги качи на сайта за да са полезни на максимален брой хора! Благодаря от името на всички!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      dudulia написа:
      Колега,не ходи в дружба!Те са представители на БРЦ.Ако уредбата ти е друга,няма да ти помогнат.Освен това ще ти вземат 15 лева и няма да я свършат никаква.Аз монтирах там моята уредба.Относно монтажа се наложи да я премонитрам според предписанията на производителя.Добре,че се добрах до тях....Относно настройката,след монтажа ходих веднъж и разбутаха нещата към по-лошо - колата върви добре,но харчи по същият начин,а преди беше изтребител.....Сега пак ще трябва да се ходи за пренастройване и мъките ми ще свършат,като си купя кабел и си я настроя сам.След направеният от мен премонтаж разхода ми падна на първо засичане с 1,5 литра!!!Да доуточня,че съм с газов инжекцион.Изборът е твой!
      няма смисъл да си купуваш кабел аз имам схемата мога да ти я пратя излиза около 5 -6 лв да си го направиш

      Коментар

      Working...
      X