Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще ставам колега, търся мнения за Скудо 97 1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще ставам колега, търся мнения за Скудо 97 1.9

    Здравейте колеги,смятам да си взимам Фиат Скудо 97 1.9тдиискам мнение за модела някой има ли наблюдения за разхода работата на мотора окачване и общо взето кой каквото каже ще ми е от полза....От Бургас съм взема ли я ме чакайте на срещите ел стъкла 7+1 централно без климатик синя Комбинато се води 2800 струва ли си

    #2
    Имах скудо товарно само че 2.0jtd(хди) моторът беше пежо, както и почти всички части в колата, на тях имаше емблема на пежо и ситроен.Скудото е перфектно за каране на товари и какво ли не държи доста, и с този мотор си вървеше дооста доволно. Много държеше на бой, окачването беше много здраво, въобще не съм го пазил скудото нито от дупки нито нищо и проблеми нямаше, веднъж се завъртях(от глупост) и се качих на бая висок бордюр, джантата я направих "обла" а на окачването нищо му нямаше. Когато е празен задницата много подскача, дори и след смяна на амортисьори пак си скача. И моето беше с ел стъкла, климатик, централно... никакви проблеми не съм имал с него освен по мотора, обаче това за теб нее важно, все пак ще взимаш с друг мотор.

    Коментар


      #3
      Разлика в базата на Скудо и Зета ,806 ,Евазион и Илюз не намирам освен във височината на купето.Задните врати са двойка и се отварят настрани.Прави впечатление ,че седалките на Скудо са тип пейка за разлика от вановете по горе.Не знам защо си се насочил точно към Скудо явно ти трябва по-голям обем за товари.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Здравейте колеги,Темата е доста старичка, ама да отварям нова.........Интересува ме размера на фургона (широчина и дължина) на Скудо 1999г.Благодаря предварително.

        Коментар

        Working...
        X