Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся грамофонни плочи

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся грамофонни плочи

    Наскоро се сдобих с грамофон, и веднага отмъкнах плочите на тъщата И останах очарован от звука. Грамофона е китайски (уотсън), нищо впечатляващо, но много ми хареса как звучат песните от него. Преоткрих Панайот Панайотов :D И сега си търся такива кръгли черни неща, които издават звук Някой ако има непотребни, много ще се радвам да се сдобия с тях. Подарък, срещу някакви парички... пишете
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    #2
    Имам доста голяма колекция от плочи. Преди време продадох последния си грамофон Unitra на колега от форума, и сега така си стоят.С някои от тях не бих се разделил никога, но други бих подарил.Кажи по-точно каква музика искаш - плочите са събирани от 60-те години до началото на 90-те, когато излязоха компакт-дисковете.

    Коментар


      #3
      Ами.. например БГ естрада и Диско (всякакво - БГ/не БГ...)
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        Правят записи на плочи! На скоро гледах репортаж за това, но къде не разбрах. Питай чичко Гугъл!
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #5
          Видях че правят, ама не искам. Ако ще ми записват плочи.. по-добре да си слушам флаковете, същата работа. Искам автентична, аналогово записана музика. А и песните, които търся напоследък и предпочитам да слушам ги няма в цифров вид.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Гледал съм репортаж за магазин в София за ретро носители.Било то плочи и ролки или касети.Собственика имаше доста колекции и дори изкупуваше такива,както и продаваше.Беше много интересно.Може да видиш къде е точно.Аз лично имам доста плочи и ролки,но не мисля да се разделям с тях скоро.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #7
              Колега, погледни тук http://auction.bg/browse.php?id=920

              Коментар


                #8
                Благодаря
                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                Коментар


                  #9
                  На Княз Борис ІІІ и Тодор Александров имаантикварен магазин, виждал съм доста плочи. Ако нашите идват скоро към София ще ги накарам да видят какво е останало, имаше и доста руски маршове, ако те влекът, ще им поръчам. Грамофона чете ли от найлоновите плочи?
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Идея си нямам от какво чете. Нямам найлонова за да пробвам, ама би трябвало, ако му подложа нещо отдолу (истинска плоча примерно). Ама ти пък чак да поръчваш... аз търся от някой, ако има непотребни да ги изхвърли при мен От антикварен магазин не ми се купува, защото там цените са колекционерски. Аз не съм такъв.
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар


                      #11
                      Ще ги порачъм дами ги докарат, да не мислиш че си ги нося в софия с мен. Тъй или иначе ще идват съвсем скоро, да пробват новата кола.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #12
                        плочи

                        Имам 15-20брПовечето са на Емил Димитров иЛили ИвановаЕ една на Бони М0878229484

                        Коментар


                          #13
                          Наскоро смъкнах в мазата една щайга, пълна с плочи. Колекцията е разнообразна - има и български - ФСБ, Щурците, Тоника Св, има и чужди. Ако имаш минаване оттук, пиши - така си отлежават. В опаковките са си, де - като казвам щайга, просто ги натоварих в щайгата да ги смъкна. Така че - очакват те
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #14
                            Щом си фен на ретро звука, ти трябва и едно лампово стъпало след грамофона.
                            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                            Коментар


                              #15
                              Моля Ви, поглеждайте датата преди да поствате! Обявата е от 2013г. а и автора и не е повдигал обявата.
                              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                              Коментар

                              Working...
                              X