Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кое е по-бързо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Е 1.6, ама едно и осмото чудо си е осмо чудо на света. Съгласен съм че 1.8 върви повече на същото купе. Щом са ги пуснали по едно и също време двата двигателя явно е имало смисъл. Въпроса ми беше какво става ако е по-тежка колата. А той беше породен дори от друга кола, която тежи с 350 кг повече и има 7 кс повече.
    FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
    FIAT Punto sx 75 '94

    Коментар


      #32
      На пролет съм навит да застана до 1.6 с мойта лодка Мареа комби 1.8 Станиславе, твойто е едното щото за друго запазено 1.6 не се сещам
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #33
        Е Светослав съм, ама не ща да ми казват Светльо :D Та ставаше дума за пежо дето тежи 1400 кг и е 110 к.с. Щото ми се струваше че оня ме поизлъга като ходил на море колко дигнал.
        FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
        FIAT Punto sx 75 '94

        Коментар


          #34
          slav4o_vt написа:
          Е Светослав съм, ама не ща да ми казват Светльо :D Та ставаше дума за пежо дето тежи 1400 кг и е 110 к.с. Щото ми се струваше че оня ме поизлъга като ходил на море колко дигнал.
          Аз говорех за колегата Иванов
          now. BMW E39 523i '98 170hp
          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

          Коментар


            #35
            не съм разбрал
            FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
            FIAT Punto sx 75 '94

            Коментар


              #36
              dimmX написа:
              На пролет съм навит да застана до 1.6 с мойта лодка Мареа комби 1.8 Станиславе, твойто е едното щото за друго запазено 1.6 не се сещам
              Митак, когато кажеш! Съединителят ми не става, знаеш, но съм винаги готов за гонка нали знаеш Само да се дооправя здравословно, че претърпях 1 операция и 20 дни не съм карал Бравото и може и по-рано да се пуснем
              Renault Modus 1.2 16v 2006
              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

              Коментар


                #37
                slav4o_vt написа:
                Е Светослав съм, ама не ща да ми казват Светльо :D Та ставаше дума за пежо дето тежи 1400 кг и е 110 к.с. Щото ми се струваше че оня ме поизлъга като ходил на море колко дигнал.
                Колега, според мен малко преувеличава тоя мъж с Пежото. Eдин познат имаше такова и е казвал, че на 210 е с 4200-300 оборота и повече не можело, ама не знам..
                Renault Modus 1.2 16v 2006
                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                Коментар


                  #38
                  Абе то теглото трябва да помага по-надолнище. Един минимален наклон и може пък да е достатъчен. Едно време един влак имало в щатите се разбил след като дигнал 180 и не могли да го спрат. Без някакъв особено голям наклон. Каза, че на равно, ама колко равно п.с. дай от твоя и моя съединител да направим един да ги залепим да стане един дебел. :P
                  FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                  FIAT Punto sx 75 '94

                  Коментар


                    #39
                    slav4o_vt написа:
                    Абе то теглото трябва да помага по-надолнище. Един минимален наклон и може пък да е достатъчен. Едно време един влак имало в щатите се разбил след като дигнал 180 и не могли да го спрат. Без някакъв особено голям наклон. Каза, че на равно, ама колко равно п.с. дай от твоя и моя съединител да направим един да ги залепим да стане един дебел. :P
                    Колега, няма проблеми, ама на кое Браво ще го слагаме съединителя :D
                    Renault Modus 1.2 16v 2006
                    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                    Коментар


                      #40
                      uBaHoBB написа:
                      Ти дали би ме видял, ако карам на 20 метра зад теб ?
                      Бих, ама си скромен с тия 20 метра. Кажи си 30см до бронята, при скорост 220км/ч и ляв светлинен сигнал от твоя страна
                      3.0CRD

                      Коментар


                        #41
                        Trojaneca написа:
                        uBaHoBB написа:
                        Ти дали би ме видял, ако карам на 20 метра зад теб ?
                        Бих, ама си скромен с тия 20 метра. Кажи си 30см до бронята, при скорост 220км/ч и ляв светлинен сигнал от твоя страна
                        Колега, тез буквички в подписа ти кво ще дойде да рекат? Примерно, че сега караш фейслифтова А-4, 1.8 бензин, с турбо от S-3, ремап и куатро задвижване .... тъй ли?Щото, ако и кутията ти е автоматична - верно е скромен колегата, а ти правилно си респектиран от динамичните показатели на Браво 1,6
                        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                        Коментар


                          #42
                          Trojaneca написа:
                          uBaHoBB написа:
                          Ти дали би ме видял, ако карам на 20 метра зад теб ?
                          Бих, ама си скромен с тия 20 метра. Кажи си 30см до бронята, при скорост 220км/ч и ляв светлинен сигнал от твоя страна
                          Заядливи ми приятелю, не знам къде виждаш да съм писал, че съм карал с 220 зад Аудито! Така, че ще те помоля да си запазиш ш******е мнения относно мои публикации за теб, а аз трябва да си взема поука да спра да пиша във форума, щото само злоба и завист срещам тук!!! И пак казвам, не говоря празни приказки! Не съм от тия хора, които като имат нещо и мислят, че е най-доброто на света. Много добре си знам плюсовете и минусите на колата, знам й възможностите. Каквото съм казал е истина! Който не вярва си е негов проблем!!! Многократно съм предлагал на КОЛЕГИ, които не вярват на думите ми, да дойдат и да се убедят сами, като ако лъжа, ще им платя пътните разходи, ама ей го на ... никой не се отзова, така че....Без такива.Модераторски екип на fiat-bg.org
                          Renault Modus 1.2 16v 2006
                          Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                          Коментар


                            #43
                            @ТроянецаИзкарал ли е 240-50 кс тоя олимпийски знак?
                            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                            '97 Coupe 16VT 262WHP+

                            Коментар


                              #44
                              RASTIL написа:
                              Колега, тез буквички в подписа ти кво ще дойде да рекат? Примерно, че сега караш фейслифтова А-4, 1.8 бензин, с турбо от S-3, ремап и куатро задвижване .... тъй ли?Щото, ако и кутията ти е автоматична - верно е скромен колегата, а ти правилно си респектиран от динамичните показатели на Браво 1,6
                              Скоростната е ръчна, стоковата за AEB маторя, турбото е от S-3 ,а генерацията...така я купихме, направи ми силно впечатление :D. Иначе е далеч от фейслифт - 96та година. Като изпадне някой лев, може да и сложа фейсовите фарове, че са рефракторни и се справят една идея по-добре от гадните пре-фейс рефлектори.S.W.A.T. , силно се съмнявам да има 240 коня. Не съм я замервал след слагането на новото К, просто нямам време. Иначе като вървеж е приятна, много хубаво потегля с куатрото и става за каране през зимата, напук на летните гуми в момента Иванов, не се пали, колега. Не съм имал за цел да те засегна, просто тук си правим майтап с 1.6, защото наистина е най-бързото Браво, правено някога
                              3.0CRD

                              Коментар


                                #45
                                Приятелю, не е нужно да онождаш всеки, който има чувство за хумор, особено когато се споменава името господне 1.6 . Просто не робувай на тая купчина желязо. Повече усмивки и ведрост не е излишна никому

                                Коментар

                                Working...
                                X