Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумски стикер "БЕБЕ В КОЛАТА"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ми то наистина тези стикери понякога стоят странно лепнати от някой ,някога някъде. Примерно обозначението на държавите или среден пръст или другата кола ми е Ферари.. Ама все пак да го има може някой да вземе да се замисли Предния пост нищо лично колега
    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

    Коментар


      #32
      Но проблемо Точно това имах предвид - при толкова масово облепени прозорци, сякаш стикера за бебето се слива с масите и не прави впечатление на никого..... знам ли

      Коментар


        #33
        Kuku написа:
        ...сякаш стикера за бебето се слива с масите и не прави впечатление на никого..... знам ли
        Зависи от стикера... ако е по-нестандартен или стряскащ задължително ще бъде видян. Да речем нещо такова:
        Прикачени файлове
        Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

        Коментар


          #34
          Ей за всичките причини се сетихте ,ама за най-важната, не се сетихте. Айде жокер от мен.Каква е ролята на стикера за газова уредба?При евентуален пожар се обръща особено внимание на автомобилите с такъв стикер.При евентуално ПТП на пътя този стикер кара помагащите ви да обърнат внимание първо на бебето в колата,ако естествено има такова.Нали се сещате ,че между смачкани ламарини е по трудно да намери бебе ,отколкото възрастен в автомобила.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #35
            Тези на колегите m0tion и M5kov, ми допадат. На фона на конкуренцията са супер, които общо взето са триъгълници с логото на марките, такива демек:Това на пежо обаче ми грабна окото:Само вместо син, да е нашето тъмно червено, естествено ще пише "Фиат Форум България", и на памперса на бебето логото на фиат. И все пак на колегите ми се струват по-хубави РЕД: Прочетох мнението на Краси, прав е за тригълника
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #36
              ladesita написа:
              ....От друга страна никой не попита защо точно така съм го написала Ама ще ви оставя да видим дали някой изобщо ще си направи труда да се замисли....
              krasio_79bs написа:
              Ей за всичките причини се сетихте ,ама за най-важната, не се сетихте. Айде жокер от мен.Каква е ролята на стикера за газова уредба?При евентуален пожар се обръща особено внимание на автомобилите с такъв стикер.При евентуално ПТП на пътя този стикер кара помагащите ви да обърнат внимание първо на бебето в колата,ако естествено има такова.Нали се сещате ,че между смачкани ламарини е по трудно да намери бебе ,отколкото възрастен в автомобила.
              Айде от теб да е. Незнам кога ще осъзнаете, че светът не се върти около вас. Някои не ги осветлява тая мисъл, дори след като станат родители. Което е супер, мега, хипер тъжно ;( и в такъв случай само си чешете изиците тук. Искам да се обсъжда в тая тема ДИЗАЙНИ НА СТИКЕРИ, не всякакви други въпроси, дето ви хрумват! Моля....

              Коментар


                #37
                Колежке, това е форум - всички искаме много неща, но уви....Стикера, който предложи, би се харесал повече ако размениш местата на биберона и думата ’ВОЗЯ’ -емблема ФИАТ-’ВОЗЯ’-’БЕБЕ’-биберон-адрес на форума странично

                Коментар


                  #38
                  Екскюзми колежке ladesita!Даже не съм те разбрал ,че с мен се зачекваш за правописа и не намирам причина да се зачекваш с мен ,та да ме вмъкваш и в цитати.Ми щом няма да обсъждаме най-важната цел на подобни стикери ,дай да обсъдим дизайна.1.Къде въобще е връзката на твоят модел с форума?2.Къде е поне връзката с автомобилите ФИАТ?3.Дори и цвета на стикера няма нищо общо с ФИАТ.4.Каква е идеята на "Бебе возя"?5. Нима надписа "Бебе" не е достатъчен?Нима някой очаква нещо друго освен да го возиш?Отдавна са ми се изпарили мераците за стикери,флаери и тн. неща с цел популяризиране на форума.Просто винаги ще има недоволни.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #39
                    Понеже темата се изврати и запчнахМЕ безсмислени коментари относно предложенията, включително правопис, цветове, форма, шикалки... не може да се угоди на всички, затова предимство трябва да имат авторите. Моля, от това мое мнение насетне - в темата да бъдат публикувани само и единствено конкретни предложения под формата на картинки. Затова всяко мнение, което не съдържа картинка с предложение - ще отива в кофата, без изключение. Който може - да заповяда. Който не може - да не коментира труда на тези, които могат и полагат усилия. Аз не мога и прекратявам коментарите. Благодаря ви.

                    Коментар


                      #40
                      Абе вие добре ли сте ?Колежката го е написала първо бебето, за да се набие на очи с по-големия шрифт "БЕБЕ" и да е в средата, а след това "возя" в по-малък шрифт, защото по-голям не се събира в рамката на стикера (долната част). Просто формата му е такава, че отдолу няма толкова място.Между впрочем тази форма изобщо и хич не ми харесва, но не това коментираме в момента.
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #41
                        Да се надяваме, че можещите ще отделят малко време след празниците и тогава ще има повече предложения. Изобщо не се притеснявайте на една и съща основа да променяте дребни детайли, например 3 различни вида шрифт, с 3 различни цвята, със сайта, без сайта, абе каквото ви хрумне, нека има повече предложения, ако ще и 100 да са - ще ги подредя и ще може да се гласува за всички. И нещо важно се сетих - ако не се лъжа - във векторните файлове може да се задава крайният размер, който ще излезе от принтера. Имайте предвид и него, защото накрая отивам с файла в рекламното студио и се печати така, както е. Да не се окаже, че е с размери 4х4 см или 40х40...

                        Коментар


                          #42
                          Откри ми се свободно време и измислих нещо такова.
                          Прикачени файлове
                          Фиат Типо 1.4 2017г.

                          Коментар


                            #43
                            Реших и аз да опитам, не се получи много сполучливо. Стикера на първият колега ми харесва най-много.
                            Прикачени файлове
                            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                            Коментар


                              #44
                              Нищо от тук показаното не ми хареса. Честно...Трябва да се наблегне на няколко неща. Да НЕ Е шарено и да отвлича вниманието! Основната цел на такъв стикер е да показва, че в колата е възможно да се вози ДЕТЕ, не бебе! Всички останали надписи са един вид второстепенни.На запад се лепят основно такива стикери:Така, че е добре да се помисли в тази насока.
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар


                                #45
                                GaTio2 написа:
                                Реших и аз да опитам, не се получи много сполучливо. Стикера на първият колега ми харесва най-много.
                                На мен ми харесва.Опитай да събереш вместо бебе примерно "Малък фиат фен"
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X