Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумски стикер "БЕБЕ В КОЛАТА"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    здравейте колеги днес получих един стикер от ogi28b благодаря на колегата за оделеното време и за стикера мнооого ме кефи :D :D :D :D :D
    Прикачени файлове
    fiat marea 1.9 jtd 105кс. 01г.
    Fiat bravo 1.6 16v 103кс. 00г.
    opel tigra 1.4 16v 90кс. 99г.

    Коментар


      Супер е станал! Да поздравим отново и авторите на дизайните.Има достатъчно стикери от всички модели и напомням, че те са безплатни и се разпространяват за наша сметка. Единственото условие за желаещите да ги получат е да ми изпратят ЛС с точния си пощенски адрес и заглавие на ЛС-то "Адрес за бебешки стикер".

      Коментар


        Да поизтупам малко темата от прахта! Понеже скоро ще ми трябва такъв стикер искам да попитам дали има още и ако няма дали някой пази фаиловете, за да си разпечатам, което може би е по-добрият вариант, защото ми се ще да е за външно залепяне...
        Благодаря предварително!
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          Хайде и от мен да избутам темата Един стикер модел 2 и за мен! Изпратил съм адрес по оказаните препоръки, че скоро ще возят бебето в колата, а трябва да сме обозначени със стикер
          link

          Коментар


            Не отговарям в темата, но съм отговорил на ЛС, които съм получил в последната седмица. В петък или събота ще успея да се добера до кашона точно с тези стикери и ще видя какво е останало. Спомените ми са, че единият модел беше свършил.

            Добрата новина е, че Жугъл пази кореспонденцията ми с печатницата и файловете са налични, не са изгубени, така че довечера ще направя скромен опит да ги качим на нашия сървър в секцията DOWNLOADS< за да може всеки да си ги свали при нужда.

            Коментар


              ... да ги качим на нашия сървър в секцията DOWNLOADS< за да може всеки да си ги свали при нужда.
              Ето ги при другите стикери Цък!
              Предполагам, че е ясно кои са "бебешките" (подсказвам: съдържат "Baby" в името ). Файловете, съдържащи "Preview" в името са само за преглед, за производство теглете и давайте фйловете с разширение cdr (CorelDraw!) формат.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                Мисля, че упях да намеря cdr на стикета, който съм правил. Само кажете къде да го пратя.
                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                Коментар


                  Изпрати ми го на ogi28b@gmail.com, но първо виж дали случайно не е същия, като някой от качените в папката със стикери, от мнението преди твоето.

                  Коментар

                  Working...
                  X