Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумски стикер "БЕБЕ В КОЛАТА"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Форумски стикер "БЕБЕ В КОЛАТА"

    Такива стикери вече има.Който желае такъв стикер, трябва да ми изпрати лично съобщение със своя пощенски адрес (пощенският код е задължителен ) и задължително ЛС да бъде само относно бебешкия стикер и адреса, и да бъде със заглавие "Адрес за изпращане на бебешки стикер". Това се налага, защото получавам не едно и две ЛС на ден и понякога ги чета през телефона. Когато е с видимо заглавие за стикера - ще ми е по-лесно да го намеря из ЛС-тата за да го обработя. Колегите от София - моля намерете време да дойдете на софийската среща и да си вземете стикер. Преди това задължително трябва да ми изпратите ЛС, най-малко 24 часа преди срещата, със заглавие "НОСИ СТИКЕРИ!", за да взема у мен стикери. Наличните стикери са:----------------------------Модел 1, 150х150 мм: ----------------------------Модел 2, 250х175 мм:----------------------------Модел 3, Ф125 мм: ================================================== ===========Информацията от тук надолу е стара Такива стикери няма!Затова: нека в тази тема да се обсъжда всичко, което е свързано с този вид стикери. Като за начало - трябва да се измисли дизайн. Аз не съм дизайнер и нямам идеи. Който има - нека направи нещо, да го пусне тук, а като се съберат няколко предложения - пускаме един вот на доверие и печатим такива стикери. Няма да давам наклон на въображенията ви, но е хубаво всички идеи да се придържат към някакви норми. Например - надписите да са ясно видими и четими от поне 10-15 метра, буквите да са поне 20 височина *15 мм ширина, а може би и по-големи, да не са с необичаен шрифт, примерно... абе и аз не знам. Предлагайте, после ще гласувате и така. И ако се вкарва интернет-адресът- нека бъде единствено:www.fiatforum.bg Разни импровизации, като www.forum.fiat.bg.org.com.club - нямат смисъл.Колкото по-бързо се направят проекти - толкова по-бързо ще се гласува и ще има стикери. Разпространението - най-вероятно - безплатно!

    #2
    Здравейте!Тъй като все още ПРО-тата не са се изявили с креативни дизайни и зашеметяващи проекти, реших да се пробвам пръв. :D Нямам кой знае какви умения в обработката на изображения, но въпреки това успях да сътворя нещо. Ето го и него:Вариант 1Вариант 2 (С емблемата на ФИАТ)Ако все пак някой реши, че дизайна става за нещо, прилагам проекта, за да може по-напредналите да го едитват.Поздрави!
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Супер много ми харесва... Аз си представях съвсем различна концепция... но тези и двата варианта много ми харесват Браво

      --------------------

      Коментар


        #4
        Първото ми хареса, но да е "бебе в колата" и форума с по-едри букви.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Тъпо... по съм съгласен ако е без първото Б! Като се върна в нас ще нахвърлям някви варианти, но като цяло големия стикер на мен ми харесва най-много. Или идеята е само за семейните да се направи стикер ?
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Ето и от мен:JPG:https://dl.dropbox.com/u/54623714/st...dfТемата ми е много на сърце, защото след 15-тина дена ставаме трима
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              xctr написа:
              Тъпо... Или идеята е само за семейните да се направи стикер ?
              Не за всички е и е задължително със или без бебета
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                M5kov написа:
                Ето и от мен:JPG:

                Коментар


                  #9
                  Според мен колкото по-малко букви толкова по-добре. Сега ми хрумва примерно ’Возя бебе’ като текст. А краката бих сменил с биберон или нещо друго абсолютно бебешко. Не виждам смисъл да присъства думата ’фиата’ при положение, че го има фиатското лого. Шрифта за мен не е достатъчно четлив, трябва по-тлъст.Автора да не се обижда, шапка му свалям, че си отделя от времето.На Петков варианта нещо не ме грабва.

                  Коментар


                    #10
                    Това с биберона много добре ще пасне и на моя вариант вместо бебето. Готина закачка е
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #11
                      Според мен големия проблем в твоя вариант е, че е малко като емблема. Особено като го сложиш на една вишнява брава - никой няма да го възприема като предупредителен знак. Аз бих подходил с нещо привличащо вниманието, излизащо от симетричността, за да може окото на този отзад, което подминава обичайните неща и заковава на различните да анализира лепенката ’с предимство’.

                      Коментар


                        #12
                        Ей, много е навреме тая тема! Скоро ще ми трябва такъв стикер Ще се включа с предложения скоро! А от двете горни това на М5kov ми харесва, но според мен трябва да е в друг цвят. по-сигнален.

                        Коментар


                          #13
                          Най-разпознаваемата форма за "предупреждение" е триъгълника.Обаче аз не искам да ги предупреждавам, а само да ги информирам, защото бебето не представлява някаква опасност за тях Пък и не харесвам шарениите, за това го боцнах във фиатската емблема.Абе на мен така си ми харесва и ще си направя един такъв днес или утре Ако искате нещо друго, с радост ще помогна!Edit:Ето го и червено:https://dl.dropbox.com/u/54623714/st...%20Copy-02.jpg
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            #14
                            Браво, страхотни дизайни! Не всичките ми допадат лично на мен, но пък всеки има право на вкус, а да седнеш и само да викаш ТЪПО не стаА.Лично аз бих купила САМО триъгълен знак или жълт ромб, не защото детето ми представлява опасност за другите, а точно обратното. Да не ми свирят и да ми слизат да тропат по джамовете, щото съм спряла рязко. Като возиш бебе малко поведението е по-различно и останалите водачи трябва да си свържат нервите, щото не зависи само от мен.А дизайна в какъв формат трябва да е? Векторен?

                            Коментар


                              #15
                              Проекта може да бъде векторен или растерен, но при растерния трябва да се работи в точните размери на стикера при 300 dpi пикселна гъстота.Колежке, примера ти за рязкото спиране не е точно на място, но схванах идеята )
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X