Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

UNO-TO ми харчи много в града

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    UNO-TO ми харчи много в града

    zdraveite,kolata mi e fiat uno 1.1 86g. karbyrator s gazovo lovato.imam zapitvane otnosno razhoda na gaz-7-7,5 izvangradsko i 12 gradsko.ne e li dosta golqma tazi razlika i kade moje da e pri4inata-zimata otiva i kam 13 ??? stryva mi se 4e problema e v samiq dvigatel-mnogo trydno se zagrqva dori i prez lqtoto a i ina4e nqmam problemi s termostata.molq daite mnenie po tazi tema.blagodarq predvaritelnoКолега КИРИЛИЦА във форума е задължителна, оправи си мнението. FIRE 8V
    Tipo 1.6 i.e. '94

    #2
    за разхода ясно,висок е ,ама как е колата ,свещи,центровка ,изпарителя нов ли е или на нам’колкоси години,вакумен или ел.въздушен филтър?щото ако е за регулировка се регулират само изправни неща.ако не си много в час с колите ще ходиш на майсторгори ли масло мотора,пуши ли от отдушника и през кюнеца?все въпроси които са свързани с разхода,сигурно съм пропуснал нещо ама това е...дано съм помогнал
    типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
    хюндай акцент 1.5 CNG
    киа каренс +метан

    Коментар


      #3
      и аз имах проблем с бавно загряванеоказа се, че гумичката дето уплътнява вътре самия термостат е падналаи оттам винаги малко вода върти през радиатора...и като караш бързо с 120-130 не може да дигне над 70градувавиж в www.niko66.com има евтини турски термостати...
      2004 Audi A6 4F
      2002 Lancia Y

      Коментар


        #4
        blagodarq za mneniqta, sega shte dam i po podrobna informaciq-izparitela mi e recikliran lovato na 1 god sled smeneni membrani,elkon sam minal predi 3 godini sashto taka i sveshtite sa smeneni togava no ne sa minati pove4e ot 18 000 km tyi kato q karam samo v grada, vazdyshniq filtar e na 5000 km,termostata e smenen predi 2 godini kato vzeh max skapiq variant i nqmam problem s nego poneje vinagi si darji 90 gradysa.pritesnqvame 4e za dalgo vreme gi dostiga 90.trydno se zagrqva.iskah da razbera dali tova si e nqkakav defect v samata kola fiat yno-splavite na dvigatelq,samata izrabotka na metala.zimata za da dostigne 90 gradysa mi e bilo neobhodimo da mina okolo 5-6 km gradsko karane sas zadrastvaniq, a kolata kogato vleze v 4as ne gori mnogo-izvangradskoto e 7/100 gaz.mersi predvaritelno.
        Tipo 1.6 i.e. '94

        Коментар


          #5
          Оправи си поста
          1.12. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен.
          http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар

          Working...
          X