Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Уно (Fiаt Uno) купено преди 2 месеца

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Уно (Fiаt Uno) купено преди 2 месеца

    Здравей те приятели на фиат форума ще се радвам да се запозная с хора които обичат марката фиат .... Карах три години Опел Астра 1,4 16v служими вярно и никакви проблеми съм нямал но с тези горива и да не загубя много пари реших да я продам докато не съм на тотален минус. Много умувах исках да си купя хубава кола но така и нищо не ми хареса върнах се в доброто старо време когато баща ми имаше Уно 1.0 модел 84 година и реших да потърся за хубаво Уно 92 година 1,4 бензин бижу ще кача снимки и ще ви го покажа Имам малко въпроси и искам , някои които е по - наясно да ми обясни .... Колата има Газова уредба Ловато така я взех приблизително колко трябва да ми гори в града колата извън града имам оригиналната книжка и там пише 9,4 разход на бензин в града извън града 5,7 разход не съм ги проверявал на газ това на колко ще се равнява.Мога ли да му сложа турбо и как стоят нещата ?На колко км се сменя приблизително оригиналния съединител ? Мерси предварително на всички които отговорят на темата.
Working...
X