Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT COUPE 1.8 VS OPEL ASTRA 1.8 GSI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    toshkohpe написа:
    iv4o в голяма заблуда живееш братле.Всички ти казват, че фиата няма шанс, ти пак твоите глупости си пишеш.Фиата има шанс срещу 115 коня GSI Астра136коня еко тек калибрата ще са кантар или лека преднина за фиата дето и е в класА не мисля, че има атмосферен фиат който да накаже С20ХЕ в което и купе да бъде на опел
    за последното ти мнение не си прав ако е опел вектра и браво 2.0 20в виж ако и двете марки купета са от един клас съм съгласен с теб
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #32
      toshkohpe написа:
      А не мисля, че има атмосферен фиат който да накаже С20ХЕ в което и купе да бъде на опел
      Недей да си толкова сигурен,ставало е и то не един път
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #33
        можеби стило абарт в кош на пунто
        F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

        Коментар


          #34
          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

          Коментар


            #35
            И то само ако двигателя е читав, защото ако не е ....
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              #36
              toshkohpe написа:
              iv4o в голяма заблуда живееш братле.Всички ти казват, че фиата няма шанс, ти пак твоите глупости си пишеш.Фиата има шанс срещу 115 коня GSI Астра136коня еко тек калибрата ще са кантар или лека преднина за фиата дето и е в класА не мисля, че има атмосферен фиат който да накаже С20ХЕ в което и купе да бъде на опел
              ти, щото не пишеш глупости, та.. Нещо бъркаш форумите ми се чини. Ходи при ръжделниците и си лъскайте там пред несломимата сила не хе-то Мен ме боли, че някакъв опел щял да ме дръпне с 2-3 коли до 150. Както не веднъж съм казвал - хората 8-ци дават и мислят, че са бавни, пък някой си тук казал, че тропел бил най-бързата атмосферка, с умопомрачително време от 16+ секунди. Да живее тропел мотоспорта и бг фенчетата му
              Fiat Coupe 2.0 16V

              Коментар


                #37
                Аз имам фиат купе 1.8 ,имал сам и астра предвид 4е е по лека и знам как варвят опелите и то старите гси ,Може и опела да бие ако е 4итав което в дне6но време е рядкост :Д за тва 4е натискаи Успех!

                Коментар


                  #38
                  +1 за астрата от мен за жалост е с малко по бърза

                  Коментар

                  Working...
                  X