Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ъпгрейд на форума - разделяне по модели? - ОТХВЪРЛЕНО

Collapse
Заключена тема
X
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ъпгрейд на форума - разделяне по модели? - ОТХВЪРЛЕНО

    Това е по-скоро въпрос към администраторите, но и всички други могат да си кажат мнението.
    Та въпросът ми е, няма ли да е по - удобно ако са разделени по модели (Stilo, Punto, Bravo и т.н.) темите във форума.
    Въпреки че има доста общи неща между моделите, особено по двигателите.

    Грешен раздел -> Преместена
    Модераторски екип на fiat-bg.org
    Stilo 1.9 JTD 115Hp

    #2
    Re: Ъпгрейд на форума - раделяне по модели ???

    Обсъждано е. Поне за сега, няма да стане, именно заради това:
    ivokolev написа:
    Въпреки че има доста общи неща между моделите, особено по двигателите.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Аз съм против тази идея, защото не е задължително да си карал само един модел на FIAT и да пишеш само за него. Ще стане така, че даден модел ще обсъждат само двама - трима съфорумници, и въпросите им ще останат скрити за тези които имат опит с модела, но не влизат в съответния раздел, защото в момента ги интересува повече друг модел. Така ще се изгуби комуникацията във форума. Разделянето по тип използвано гориво в момента ми се вижда достатъчно.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #4
        Айде пак се почва за 339 584 387 път...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          На който не му изнася - не чете, не да ръси плевел.@ivokolev е нов във форума и е абсолютно нормално да си зададе въпроса.Ето и отговора на администратора на форума:
          ilkor написа:
          Между другото аз карам либра от почти година но в Ланча форума влизам много рядко защото наистина това разделяне по модели ме дразни ужасно. Наложи ми се да търся нещо и след като обърнах наопаки целия раздел за либра се оказа че инфото което търсих е било в съседния модел на втора страница ... и търсачката не помогна ...
          ... и ключ
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Правя темата "важна" по обясними причини, броят им го има в поста на Киро.

            Коментар


              #7
              добре, просто попитах, получих и отговор
              а иначе според мен дали ще търсиш по модел или по двигател например, е все тая ако темата която те интересува е накрая в даденият раздел.
              според мен по модел по-лесно ще се намира информация и няма да се дублират темите.
              аз ползвам търсачката, а също чета и актуалните мнения.

              но пък на другата тема която пуснах вчера никой не отговаря, само я четат хората
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...407&highlight=
              Stilo 1.9 JTD 115Hp

              Коментар

              Working...
              X