Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

CD с управление от волана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    от преди час и аз съм с адаптор към панасоник.колегата се беше подготвил перфектно, монтажа трая не повече от 30 мин./ми то маи повече си приказвахме за туи онуи/, абе доволен съм, сега вече мулти волана си е мулти волан.с комбинацията от 6 бутона вади 10 функции, мисля са достатъчно.
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


      #62
      Програмируем Мултиволан за масови Аудио СД плеари

      За колегите от форума на вашето внимание ще представя скоро един много добър вариант на адаптор за волан ,който ще е комбинация от няколко известни марки автомобили и съвкупност от марки аудио плеари. Избора им ще става чрез програмиране на избраният модел кола и аудио система .Рзработката ще покрива известните аудио системи ,пайнер,сони,жвц,алпин,панасоник и кенвооод.А за включени автомобили отнасяме опел.форд,мазда,фиат,хонда,хюндай,шевролет,митсуби ши лансер,нисан кашкай, а информация според вас имаме и за френски марки.За инфо на лично .Безплатен монтаж за хората,КОИТО могат да установят среща в Сливен с мен.От сега имаме готови разработки на по ниски цени ,конкретно изработени за ваша помощ.

      Коментар


        #63
        Благодарности за колегата excitron! Благодарение на него от днес съм с работещ мултиволан.
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #64
          --

          ето снимките excitron
          Прикачени файлове

          Коментар


            #65
            Благодаря на колегата excitron, от вчера имам работещи бутони на волана към Сони,даже има повече функций отколкото ако е монтирано фабрично радио.
            Фиат Типо 1.4 2017г.

            Коментар


              #66
              Колегата е много точен! Модула за волана е направен професионално, има упътване за монтаж и допълнителни функции.
              Fiat Brava 1.9TD 100
              Fiat Marea 1.8 HLX

              Коментар


                #67
                Re: Адаптер за мулти волан

                Вече е пусната и разработка с двуканално управление използвано от френски и италиански ванове.
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #68
                  Модули за мултиволан

                  Здравейте Колеги :D Бях в Почивка, но вече свърши и съм 100% на линия. Успях да изпълня всички поръчки до момента. Производството на модули за мултиволани започна.Очаквам Ви .

                  Коментар


                    #69
                    Доста Pioneer-чета имат вход за управление от волана, например MVH-170UI го има.Това значи ли, че си закачам там буксата на моята Мареа и управлението от волана ще работи?
                    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                    Коментар


                      #70
                      wwalker написа:
                      Доста Pioneer-чета имат вход за управление от волана, например MVH-170UI го има.Това значи ли, че си закачам там буксата на моята Мареа и управлението от волана ще работи?
                      На мен също ми е интересно да разбера, защото на моето CD (Pioneer X-7500SD) също имам вход за мултиволан. Най вероятно бих си поръчал и аз от колегата един адаптер.

                      Коментар


                        #71
                        На колегата му писах и л.с., но да се впиша и тук Интересува ме адаптор за управление от волана през CAN-BUS към Blaupunkt (San Diego 530).

                        Коментар


                          #72
                          Аз имам следното питане: Колата е Ксантия ll 99г , аудиото е Пайнер Р-85ВТ, има ли за мен адаптор за волана и каква му е цената?

                          Коментар


                            #73
                            Колеги ,виждам че колегата с адапторите не е посещавал форума от 2016г. Някой има ли контакт с него или с друг който може да изработи такъв?
                            Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                            Коментар


                              #74
                              Аз също се интересувам .
                              Имам Fiat Multipla 2009 година с мулти волан .
                              Искам да сменя оригиналното аудио със SONY .
                              Откъде и какъв модул трябва да взема, за да ми работят бутоните на волана .
                              Fiat Multipla 1.6 16v Bipower 2009

                              Коментар


                                #75
                                https://www.avitel-bg.com/connects2-...-wheel-control . Колега освен това да стане за теб.
                                Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                                Коментар

                                Working...
                                X