Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз преживях ПТП преди година по вина на пиян шофиор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз преживях ПТП преди година по вина на пиян шофиор

    Здравейте колеги , не знам дали тук е мястото да пускам темата .Моята история е следната отидох да закарам родителите си на гарата в Червен Бряг на 02.01.2011 година в 5:00 сутринта и в 7:00 се връщах. На Връщане на изхода на Търнак Врачанско ,един пич с BMW E39 5-серия решава да ме изпревари а отдолу пътят беше на стъкло аз карах с 40 км а той с 100 км, и задницата му поднесе и се удари в моята кола , и се завъртя странично и моята кола се заби директно във вратите на BMW и от там и двете коли се завъртяха , като се свестих, се погледах и осъзнах какво е станало ,слязох от колата тя беше разбита но това е друг въпрос , BMW-то беше на около 30 метра от мен , отидох да видя дали на момчето му има нещо и се оказа , че то се изпарило (избягало) и като се огледах забелязах ,че бавареца беше без регистрациони табели.Аз се отървах само с ожулвания и охлузвания , от колана и AIR BAG -зите , но не може да се каже същото за колата .Щетите след това се оказаха смачкан , калник, счупен фар , счупена предна броня, фар, изкъртени греди които държат радиаторите, и спукани радиатори.Вие си правете извода колко пияни самоубийци има по пътищата , след инцидента вече година сънувам кошмари ,а шофьора на BMW сигурно изобщо няма спомен от инцидента.Пропуснах да кажа ,че бях с Lancya Lybra.
    Fiat Marea 1.8i 1998 г. Gazova uredba
    Lancya Lybra 1.8i SW 1999 г. gazov injekcion
Working...
X