Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам GPS Тракер ТК110

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам GPS Тракер ТК110

    Модел: TK110B GPS/GSM/GPRSGps тракера служи за проследяване на автомобили. Работи с всички български оператори!Характеристики на тракера:GSM:900/1800MHzGPRS:Class2,TCP/IP built-in GSM mODULEGPS Module:SIRF Star III/LPGPS Channels:20Tracking Sensitivity:-159dBMAcqusition Sensitivity:-144DBMLocating Time Cost:Hot start:<2secs(Open sky)Warm Start:<15secCold Start:<38sec(Open Sky)Antenna:Built-in GSM,GPS antenna with low noise and high gainFunction Buttons:Power,SOSLED indicator: Three LED indicator GPS-blue,GSM-green,Power-redPower input:Car power supply:7~30vDCDimensions:90*45*12mmWeight:45gПричи на за продажба: просто ми изпадна но не ми влиза в употреба.Снимки довечера.Състояние: на 3месеца, без гаранция в пълната си окомплектовка и книжка с упътване!Нова цена: 70лвВръзка с мен на Л.С, пращам по еконт!Приемам и бартери, но за предпочитане в брой!
    Прикачени файлове
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    #2
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    Коментар


      #3
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #4
        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #5
          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

          Коментар


            #6
            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

            Коментар


              #7
              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

              Коментар


                #8
                ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                Коментар


                  #9
                  ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                  Коментар


                    #10
                    Имам няколко въпроса, може да са тъпи, но ми стана чудно. Един приятел иска да си сложи на камиона ГПС тракер, само тракер, без разни екстри за известяване при отваряне на капачката на гориво и т.н. Фирми му предлагат тези тракери за по 300+ лв. Тук идват въпросите: Ако закупим този тракер каква програма за проследяване се използва, защото гледам, че повечето сайтове предлагат свои собствени програми или са качени като флаш директно на сайта. Друг въпрос: Може ли да се използва с карта, която ще бъде на роуминг, тъй като камиона ще пътува в чужбина? Инсталацията и настройката изисква ли да имаш диплома за завършено техническо образование или обикновен човек може да си я сложи?
                    Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

                    Коментар


                      #11
                      vladrak написа:
                      Имам няколко въпроса, може да са тъпи, но ми стана чудно. Един приятел иска да си сложи на камиона ГПС тракер, само тракер, без разни екстри за известяване при отваряне на капачката на гориво и т.н. Фирми му предлагат тези тракери за по 300+ лв. Тук идват въпросите: Ако закупим този тракер каква програма за проследяване се използва, защото гледам, че повечето сайтове предлагат свои собствени програми или са качени като флаш директно на сайта. Друг въпрос: Може ли да се използва с карта, която ще бъде на роуминг, тъй като камиона ще пътува в чужбина? Инсталацията и настройката изисква ли да имаш диплома за завършено техническо образование или обикновен човек може да си я сложи?
                      Не съм запознат, не мога да отговоря!Просто тракера ми изпадна за това се продава, дори незнам как да го настроя.
                      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                      Коментар


                        #12
                        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                        Коментар


                          #13
                          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                          Коментар


                            #14
                            Продаден!
                            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                            Коментар

                            Working...
                            X