Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да подкарам вградената навигация на Стило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да подкарам вградената навигация на Стило?

    Привет, колеги!Наскоро се сдобих с ново автомобилче Фиат Стило 2003г , 1.9 JTD 116 коня, комби.Извинявам се, ако има вече такава тема, но четох всякакви предложения за различни допълнителни устройства, които може да се монтират за навигиране, но никъде не видях, някой да е разрешил проблема с вградената навигация.Има ли някой диск, който явно е супер неоткриваем и ако да - от къде го е намерил, изобщо ако може да даде повече информация по въпроса, т.к. не ми се дават пари при положение, че имам в колата.Нещо имам и проблем с музиката - какъвто и диск да сложа ми изписва любовно "No CD inserted" или нещо от рода, но затова ще си потърся из форуима и после ще питам.Не ми се смейте много моля, на 5 дни ми е колата и още не ми е ясно Редактирано заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    Re: Вградена навигация

    remote87 написа:
    Привет, колеги!Наскоро се сдобих с ново автомобилче Фиат Стило 2003г , 1.9 JTD 116 коня, комби.Извинявам се, ако има вече такава тема, но четох всякакви предложения за различни допълнителни устройства, които може да се монтират за навигиране, но никъде не видях, някой да е разрешил проблема с вградената навигация.Има ли някой диск, който явно е супер неоткриваем и ако да - от къде го е намерил, изобщо ако може да даде повече информация по въпроса, т.к. не ми се дават пари при положение, че имам в колата.Нещо имам и проблем с музиката - какъвто и диск да сложа ми изписва любовно "No CD inserted" или нещо от рода, но затова ще си потърся из форуима и после ще питам.Не ми се смейте много моля, на 5 дни ми е колата и още не ми е ясно
    Купи си една "китайка" и забрави за вградената навигация.Трудно ще намериш диск,а дори и да намериш няма да е с актуални карти.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Жалко, навсякъде по същия начин ми отговарят... така ми се искаше да си я подкарам, но явно няма да го бъде.Благодаря все пак.Ако някой се сети за някакъв вариант, моля да пише!

      Коментар


        #4
        Re: Вградена навигация

        krasio_79bs написа:
        remote87 написа:
        Привет, колеги!Наскоро се сдобих с ново автомобилче Фиат Стило 2003г , 1.9 JTD 116 коня, комби.Извинявам се, ако има вече такава тема, но четох всякакви предложения за различни допълнителни устройства, които може да се монтират за навигиране, но никъде не видях, някой да е разрешил проблема с вградената навигация.Има ли някой диск, който явно е супер неоткриваем и ако да - от къде го е намерил, изобщо ако може да даде повече информация по въпроса, т.к. не ми се дават пари при положение, че имам в колата.Нещо имам и проблем с музиката - какъвто и диск да сложа ми изписва любовно "No CD inserted" или нещо от рода, но затова ще си потърся из форуима и после ще питам.Не ми се смейте много моля, на 5 дни ми е колата и още не ми е ясно
        Купи си една "китайка" и забрави за вградената навигация.Трудно ще намериш диск,а дори и да намериш няма да е с актуални карти.
        Подкрепям Краси.Ако си мислиш, че щом имаш вградена навигация няма да даваш пари, си в грешка. Ето ти дикове и цени: http://www.kolumbus24.com/Magneti_Ma...onnect_c63.htm
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Карта има,но не е много подробна. Предполагам,че първо ще трябва да си оправиш проблема с дисковете.Щом музика не тръгва ,логично е и диска с навито да не тръгне.За диск на лични ми драсни.
          Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

          Коментар


            #6
            това чудо гледам ползва карти на Навтек, та защо не пробваш с това например :http://thepiratebay.se/torrent/73736...Maps_2012-2013 а в този форум има и линк точно за тази навигация :http://www.desipad.com/pc-software-f...at-lancia.htmlили търси Nit_G1_Eastern Europe_S в Гугъл
            Stilo 1.9 JTD 115Hp

            Коментар


              #7
              Колегата може ли да те питам нещо....не е свързано с навигацията, но гледам че имаш стило ако може да ми кажеш нещо само.....на дясната ръчка зад волана, която е за чистачките предполагам и ти имаш копчето ТРИП таа гледам, че само него като натисна излизат информации за това колко си изгорил на 100км.......средна скорост и т.н. ........хубава инфо, но като цяло мен ме интересува разхода на 100км най-вече......та въпроса е тая информация всеки път като изгасиш колата ли се нулира(и един вид всеки път като тръгваш с колата си отчита инфорамция за настоящото изминато разстояние) или веднъж пусната си отчита инфорамция докато не я нулираш ? но като погледна сега си стои една и също инфо....въпроса ми е мога ли да си я нулирам когао искам и да си пускам да отч1ита когато искам ? примерно днес искам да ида до ловеч и да си пусна да вида колко ще ми изгори до там....как да стане ? благодаря предварително )))
              Фиат Стило 1.2 16v

              Коментар


                #8
                не се нулира автоматично, т.е. си отчита пробег докато не я нулираш, а това става със задържане върху копчето TRIP за 4-5 секунди и на екрана трябва да ти изпише TRIP RESET или нещо подобно
                FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                Коментар


                  #9
                  Ахаа....добре мерси а то гледам и има едно ТРИП B......то сиг е за отделно патуване ако искаш да отчете само него......може би то служи за това което питах......за избирателно отчитане на инфо...)))
                  Фиат Стило 1.2 16v

                  Коментар


                    #10
                    Re: Как да подкарам вградената навигация на Стило?

                    remote87 написа:
                    Привет, колеги!Наскоро се сдобих с ново автомобилче Фиат Стило 2003г , 1.9 JTD 116 коня, комби.Извинявам се, ако има вече такава тема, но четох всякакви предложения за различни допълнителни устройства, които може да се монтират за навигиране, но никъде не видях, някой да е разрешил проблема с вградената навигация.Има ли някой диск, който явно е супер неоткриваем и ако да - от къде го е намерил, изобщо ако може да даде повече информация по въпроса, т.к. не ми се дават пари при положение, че имам в колата.Нещо имам и проблем с музиката - какъвто и диск да сложа ми изписва любовно "No CD inserted" или нещо от рода, но затова ще си потърся из форуима и после ще питам.Не ми се смейте много моля, на 5 дни ми е колата и още не ми е ясно Редактирано заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org
                    Ако все още ти трябва диск за навигацията ми звънни да ти дам един 0888720613 - Иво -София
                    Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp

                    Коментар


                      #11
                      момчета, ще вдигна темата малко, макар и малко офтопик...колко е голям екрана на тая навигация и мога ли да го ползвам като дисплей за камера за задно виждане?
                      В сервиза съм!

                      Коментар


                        #12
                        The system uses a graphic 7
                        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                        Коментар

                        Working...
                        X