Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане към модераторите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане към модераторите

    Госа модератори,кажете какво му е на това мнение,и кое не е по темата,вътре съм описал подробности за такава кола,има 2 линка за продажба на такава кола..................................
    Ами като точиш зъбите,ела да ти дам мойта 159-ка,да видиш след това как ще си купя Крома.Сега сериозно,и аз като Киро от известно време се заглеждам по Кромичките,на мен лично много ме кефи.Относно издръжливостта имам познат който експлоатира зверски такава вече 4 г. в Бг над 80 000 км.,ами за това време е правен 2 пъти алтернатора,консумативи,беше клеясало карето на волана/незнам кой идиот го е сложил в предния кош,а не вътре/,един скършен тампон на мотора/това беше след офроуд/.Като цяло колата прави впечатление на доста здрав автомобил,а и не мисля че има кола от нейния клас,която да има повече глезотии.Просто седнах един ден и се замислих че ми трябва по практична кола,ако продам 159-та,какво да си купя италианско,решението беше или Браво или Крома,понеже съм семеен с дете ми трябва по-голяма кола,та май Кромата ще е по-добре.Набелязал съм си 2 екземпляра,едната от които е с фул екстри http://www.cars.bg/u788703и една по постна,но в също добро състояние http://www.cars.bg/u782172П.С.Та чакам новия собственик на Алфата да се появи и май съм в джаза........................ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. GreenЕдинственото което ме притеснява в тази кола,е тъпата електрохидравлика на Опел/не е електроусилвател/,чувал съм че имат проблеми,но успокоителното е,че е на късен етап.P.S.2.Някой знае ли каква марка е навито на Кромата,в смисъл понеже имам USB модулче за Блаупункт в Алфата,а ми се иска да си го взема,да знам дали ще може да се монтира.......................
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    #2
    Много сериозни модове има тук,2 дена не мога да получа отговор,защо ми е премахнато мнението...........................
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #3
      Минал е само ден.Мнението ти е пуснато преди 26 часа.Редно е да ти отговори колегата премахнал мнението.Естествено за да ти отговори първо трябва да влезе във форума и да види темата.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Драги Mury, форумът не е чат! Прочети правилата на форума и ще си отговориш сам на въпроса.Твоето мнение, както и следващите пет (също премахнати) мнения, нямат особена връзка с темата за Фиат Крома като автомобил втора ръка. Не виждам общото между темата, продажбата на твоята Алфа и намеренията ти за покупка на следващата ти кола.По второто ти мнение тук: никой член на екипа не е длъжен да отговаря и да се аргументира защо е приложил правилата на форума. Освен, че е записано ясно в правилата, не е и особено приложимо предвид броя на потребителите на форума и числеността на модераторския екип.И за да няма недоволства и недоразумения, още веднъж: прочети правилата на форума и ги спазвай.
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          Да ползвам темата на Мурджев, да питам, защо е заключена темата ми за Гранде Пунто? Ни вест, ни кост там - нарушение на правилата ли има?

          Коментар


            #6
            Кики, ако погледнеш заглавието и се върнеш няколко години назад към началото й, ще си дадеш сметка, че темата по същество отдавна е изчерпана. И ако отначало имаше известно основание в нея да се пише за всичко около Гранде Пунто (защото автомобилите от този модел бяха малко), сега вече не е така - от една страна моделът не е рядък, от друга - голямата част от проблемите по него не са чак толкова специфични.Затова колегата е преценил, че е дошло времето и собствениците на Гранде Пунто, като другите, да споделят и решават проблемите си, използвайки съответните раздели на форума. Подобен беше случаят с пуснатата преди време от мен тема
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              И точно в тая тема се огледахте, Пешо Заключете направо и темата за новото Браво - освен, че е пълна с плява е и няколкостотин страници Вие не сте добре....Вместо да има повече информация на едно място, вие искате всичко да е разпиляно.

              Коментар


                #8
                Погледни и от другата гледна точка - много от проблемите при различните модели са едни и същи, как да се открият ако са в една тема?

                Коментар


                  #9
                  Значи, тема с 23 страници е по-трудна за прочитане от тема с близо 300 страници?На 23 страници има повече бълвоч, отколкото на близо 300 страници?Смисъла на темата е изгубен за 23 страници, а за близо 300 страници не е изгубен?Малко по-сериозно!!!Просто на някой му е скимнало да се прави на модератор и си прилага модераторството по свой собствен стандарт, което е очевидно от факта, че ако не бях писал днес във вече заключената тема, никой нямаше да се сети да я заключи просто така Защо не се сети колегата да заключи темата за новото Браво, при положение, че през определен период лъсва на първа страница?И защо вместо да се заключват цели теми и да тънат в забрава, не се почисти темата, не се смени заглавието и не остане синтезирана с полезна информация?А защо не заключите някоя друга изчерпана тема, та точно тази заключихте?

                  Коментар


                    #10
                    [quote:f8d188ed0a="Pecho"]Кики, ако погледнеш заглавието и се върнеш няколко години назад към началото й, ще си дадеш сметка, че темата по същество отдавна е изчерпана. И ако отначало имаше известно основание в нея да се пише за всичко около Гранде Пунто (защото автомобилите от този модел бяха малко), сега вече не е така - от една страна моделът не е рядък, от друга - голямата част от проблемите по него не са чак толкова специфични.Затова колегата е преценил, че е дошло времето и собствениците на Гранде Пунто, като другите, да споделят и решават проблемите си, използвайки съответните раздели на форума. Подобен беше случаят с пуснатата преди време от мен тема
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Всички теми от този тип трябва да изчезнат (и ще изчезнат ). Последното логично място ако някой търси техническо решение е разделът Общи приказки.Просто контролът над такива теми е бил занижен и не е трябвало да се стига до такова разрастване. Сега и трудно се намира желаещ да ги раздели на парчета и премести по съответните технически раздели.И не бива една грешка да се оправдава с друга Предлагате да направим 5 теми за всеки модел в които да пишем всичко?

                      Коментар


                        #12
                        Илко, никой не оправдава нищо - прави се елементарно сравнение, при което нещата не изглеждат, както ги описвате

                        Коментар


                          #13
                          Без да претендирам че съм ги чел тези теми и знам какво пише в тях прави впечатление че не им е там мястото. Постепенно всички такива теми или ще бъдат разделени на части по раздели или просто заключени в зависимост от възможностите за редактиране на такъв обем информация.И да се надяваме че в бъдеще като се отвори тема то това ще е в съответния раздел на форума и ще се пише само по нея.Получилото се с тези теми е вследствие недоглеждане и неоценяване на проблема Не достигат модератори които да следят за спазването на правилата ... а тези които го правят стават обект на обидни коментари каквито има и в тази тема.

                          Коментар


                            #14
                            Според мен ще се стигне до пускане на повече нови теми, които повтарят заключените, вместо да се повдигне с нов въпрос старата тема.... но това си е мое мнение

                            Коментар


                              #15
                              казвам си мнението и туктези теми ги четат определени хоранай-често това са собствениците на самите коли - почти всички са абонирани за темата и влизат като получат мейл за ново мнение; а тези които не са абонирани влизат от време на време на знайното от тях мястотъй като и ГП и Браво има нямат по 10 коли не мисля, че правилата трябват да се четат като от буквояд и да се прилагат 1:1в момента в който темата за Браво изчезне с нея изчезват и собствениците на такива колипричини има многокогато колата стане разпространена поне колкото Стило - тогава съм съгласен темата да изчезне
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X