Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят проект - Брава ! (Доста снимки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Предните седалки от купе стават задните и те мисля че ставаха с леки преправки
    Fiat Brava ELX 1.6 16V

    Коментар


      #32
      А волана и огледалата ?

      Коментар


        #33
        Колегииии помагайте :D Задните седалки от Купе уж стават с преправяне, но какво преправяне по-точно ? Волана от Купе разбрах, че и той няма да стане без преправяне, но не разбрах и за него какво се преправя за да стане. Огледалата по англииски форуми четох, че уж не стават... Може ли някой да удари едно рамо за да видим дали ще мога да направя някой подарък за празниците на Бравата .

        Коментар


          #34
          Такаа ето и малко новости покрай Брава-та. Намерих си нож от Рено Еспейс който е доста по-нисък от този с който е в момента. Ето за какво иде реч ...И другото нещо да допълва задната линия е Sony 1324 поставени на местата за фабрични говорители и Hertz DCX 165 за предна линия във вратите. Доста интересно и чисто почна да свири обаче нещо високите ми идват в повече и май ще трябва да взема още един усилвател само за говорителите които вадят само гласове .... За сега салона ще изчака малко защото съм преди сесия и е мазало по университета ..... Когато се прибера на Ботевград отивам да си прибера фаровете с лупи които случайно намерих в една градска автоморга .

          Коментар


            #35
            Според мен и срежи пружините да легне ниско до пътя и без да слагаш добавки ще стане адски красиво, но това е лично мое мнение де Ти нали имаше един усилвател Thunder(не помня модела), какво стана с него, много ми се ще да ги чуя тея Hertz-ове(12-ките), как свирят да видя дали съм се прекарал с Pioneer-ите
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #36
              Само волана от Купе няма да стане на твойте шлици.Може да пробваш да смениш кормилният прът с такъв от купе,това е варианта за волан от купе.И да има преправяне ще е минимално.Предните седалки ще станат 100% за задните ще видиш бая зор.Виждал съм в брава седалки задни от купе-текстилени (ако има значение това) и седяха като хвърлени с вилата.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #37
                Усилвателя Тъндър замина още на първия ден когато сложих двете дванайски. Салона от Купе отпада, разбрах че е доста некомфортен при по агресивно каране. За сега съм се навил на нещо от алфа 156/GT/GTV ама ще видим, че сега не ми е баш до това .... волана от купе става по този начин по който и аз мисля да го правя. За рязане на пружини просто е изключено, пък и не знам до колко е безопастно. Така и така ще се сменя цялото окачване заради двигателя ще се взимат спортни пружини и амортисьори. Бравата си седи в Ботевград и ако някой минава покрай града и се отбие без проблеми ще му пусна да послуша как свири . Всеки си има стил на слушане - някой обичат музиката да свири меко, други да бие твърдо, ако си от втория вид няма да ти хареса музиката.

                Коментар


                  #38
                  Извинявам се,че не е по темата.Аз съм от едно село до Ботевград.По стечение на обстоятелствата живея в София от доста време.Имам един приятел,казва се Иван и кара една червена Астра F доста добре направена със сигурност си я виждал. Познаваш ли го!?
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #39
                    Колегии малко помощ ще може ли ? Сложих фаровете от мареа обаче нямам букса за габаритите и отлявата страна липсва буксата за лупата. Как може да се направи това ?

                    Коментар


                      #40
                      За габарита става и от други коли, аз ползвам от цитроен примерно. Трябва да ги има по автоаксесоарите. Само трябва да уцелиш точната гумичка за уплътнение.А коя букса на лупата имаш в предвид. На самиат фар има една квадратна, която е с три пина/кабела (маса, къси, дълги).
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        #41
                        За габарита нямам изведена букса, при мен си бяха във рефлектора на късите и бяха на една букса с дълги и къси. За лупата да точно три пиновия кабел от едната страна го има, а от другата страна липсва ...... Извинявам се за двусмисления израз на букса, аз имах предвид куплунга от колата който влиза в буксата на габарита , самия кабел той липсва ....

                        Коментар


                          #42
                          По принцип искам като минавам покрай витрини и да се тресат :D Аз съм Thunder TCA-4120 2х340W RMS за басовете и съм доволен, ти като минаваш покрай витрини тресе ли се всичко :P
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #43
                            Епа около мен стъклата се побъркват направо ..... на ниския бас косата ми се мърда стабилно :D

                            Коментар


                              #44
                              d1am0nd написа:
                              Епа около мен стъклата се побъркват направо ..... на ниския бас косата ми се мърда стабилно :D
                              Аз съм намислил да слагам още 2 суб-а на мястото на задната седалка в бандпас кутия или направо да се мятам на две 15-ки Hertz :P Искам като спра на центъра да се осети, чашите на хората в кафенетата да играят, хаха :D
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар


                                #45
                                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=28376ето колега тук е описано как става номера аз съм го направил и работи супер всичко
                                като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

                                Коментар

                                Working...
                                X